Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha ettől a 4...

Az normális ha ettől a 4 számtól meg akarom ölni magam?

Figyelt kérdés

Már néhány éve enyhe depresszióm van, és nemrég elkezdtem ezeket hallgatni, és többször is elsírtam magam közben, és folyton átfut a fejemen, hogy milyen könnyű lenne csak véget vetni az egésznek. Ott a kés, magas ablak, szék, kötél, lehetőségek sorozata. Üresnek érzem magam miattuk.

[link]

[link]

[link]

[link]

17f



2017. jún. 14. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
-_-
2017. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nezz meg egy par vigjatekot fiam. Pl. a Get Hard-ot :)
2017. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezek valóban nagyon szép és szomorú számok egyben. De ha ilyen gondolatokat váltanak ki belőled, talán hallgathatnál valami vidámabbat. Életed csak egy van, ne add fel! :) 16/L
2017. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon edgynek tűnni, csak próbálok őszinte lenni, mielőtt jönnének a kommenthuszárok
2017. jún. 14. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem normális. Ne öld meg magad. Könnyű dolog meghalni, de életben maradni még könnyebb. Lehet, hogy szr az életed, de mégis csak a tiéd. Legyen már annyi egód, hogy becsülöd a saját életedet, még akkor is, ha az az élet pocsék.

Egyszer úgyis jobb lesz. Nem tudod, hol leszel és mivel fogsz foglalkozni 10 év múlva. Biztos jobb lesz, mint most.

Legszívesebben én is szuicid lennék, de egyszer egy jós azt mondta, fényes jövő vár rám, és érdekel, h igazat mondott-e. :D Ha meg mégse jön be az élet, ráérek később is öngyilkos lenni.


16l

2017. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
;-(
2017. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallgass Nevergreent! Abból nem tudsz 4 számot végighallgatni, max 1-2-tőt.
2017. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ennek a Nevergreennek semmi köze nincs azokhoz a számokhoz amiket írtam de azért kösz
2017. jún. 15. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!