Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális süllyedéstől és...

Normális süllyedéstől és FVS-számtól függetlenül is lehet gyulladás valahol?

Figyelt kérdés

Süllyedés: 4mm/h

FVS: 5,7 G/l (remélem jól írom a mértékegységet)


2012. jan. 5. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg nem, mert a fvs szám megnő ha gyulladásos góc van a szervezetedben így a süllyedés is változik.
2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés rossz kategóriában van. Magamat nem tudom bejelenteni. Megtenné valaki?
2012. jan. 5. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hova jelentsünk be?

2012. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csak rossz helyen van, de félreérthető!

Nem minden gyulladásos góc jelenik meg a vérképben. Csak olyan, ami számottevő. Ha szálka megy a körmöd alá, és begyullad, az nem. Vagyis ha egészségesnek látszol az értékeid alapján, akkor fogadd is el azt. ne keress tovább, mert beleőrülsz.

2012. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Orr-és garattüneteim vannak, valamint lepedékes nyelv. Elvileg mindegyik savtúltermelés miatt. Szóval egészséges nem vagyok.

Két éve pedig u.ez volt a FVS-szám, de a süllyedés 10 mm/h. Jól tudom, hogy még az se jelent semmit? Előző pár napban volt egy kezdődő náthám, ami pont előző nap spontán abbamaradt, akár attól is lehet 10, vagy egy gyulladt pattanástól, teszem azt?

2012. jan. 6. 18:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Légy szíves jelentsd a kérdést! Én nem tudok vele mit kezdeni... :(
2012. jan. 6. 18:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Alapból is ide akartam a kérdést! :)
2012. jan. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!