Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nö miért viselkedik...

Sok nö miért viselkedik hétköznapi szituációkban undokan azért mert nem jön be neki az ember mint pasi?

Figyelt kérdés

Az évek alatt sokszor észrevettem. Szerencsére a legtöbb nö nem ilyen, de sokan vannak.

Leírok példát: fél éve eljárok konditerembe, a pultos csajok alig néznek rám, nulla szemkomtaktus, fanyari arc mint aki citromot evett. Normálisan kedves vagyok, nem nyomulok, van barátnöm. Viszont ha egy teljesen ismeretlen de jó pasi odamegy a pulthoz, akkor indul a mosoly, kedvesség, beszélgetés, miben segíthetek... Kívülröl nagyon jól észrevehetö a helyzet, öltözöben pont két másik srác is erröl beszélt. Üzletekben is észrevettem többször, ha segítséget kértem akkor rám se nézett a csaj mintha meg se hallota volna, utána a szemem láttára odament egy "helyespasi" és még akkor is a nyomában volt a csaj és körbeugrálta amikor én már elmentem. Amúgy fiatalabb 20 körüli csajok akiknél jellemzö ez, sok barátom is megerösítette, itt az oldalon is írtak már sokan erröl. Nem azt várom hogy flörtöljenek velem, csak ha veszek már valamit tölük akkor ne azt éreztessék hogy "hát te meg minek jöttél ide, örülj hogy kiszolgállak", mindezt arcra.


Én férfiként soha sem nézem hogy néz ki egy nö aki mondjuk hozzámszól. Mindenkivel kedves vagyok aki úgy szól hozzám.


2017. jún. 15. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a másik oldal, hogy ha egy nő csak simán kedves, azt sok férfi nyomulásnak, de minimum zöld jelzésnek veszi. Még ez is lehet az oka, hogy ezek a nők csak bizonyos férfiakkal kedvesek.
2017. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Kedves #1. És akkor a jó pasikra meg inkább ők nyomulnak?
2017. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Köcsögök az emberek, ez van... :)
2017. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Én halál diplomatikus leszek bizonyos nőkkel, nehogy feleségkérésnek vegye, ha pl megkérdezem tőle, merre van xyz utca.De általában a legutolsó ember egy szép nő, akitől valamilyen segítséget kérek éppen ezért.

Bezzeg ha egy 50-60-as nőt kérdezek meg, nagyon boldog tud lenni mindegyik, meg segítőkész. Épp ezért általában ezeket az életkorú embereket szólítom meg.

És akkor jönnek a feministák, hogy ki vannak rekesztve a nők, meg bérkülönbözet, meg stb...

Na akkor hogy is van ez?

Egyszerűen csak emberként kellene viselkedni.

2017. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A rondább nőkkel is ezt csinálják. Azt hiszik, hogy ők szrták a spanyolviaszt.

Egy ronda nő

2017. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Te kevered a dolgokat. Ezeknek a nőknek az undokság az alapállapotuk és a jó pasi hozza ki belőlük a kedvességet. Tehát nem azért viselkednek veled így, mert csúnya vagy, hanem azért mert életunt p_csák.
2017. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Látod, kedves kettes, te is azt mondod a kedvességre, hogy nyomulás. Mi ez, ha nem alátámasztod a mondanivalómat? Ha pedig logikusan végiggondolod, amit mondtam, akkor egyértelmű, hogy a "jó pasikkal", azaz azokkal, akik tetszenek nekik, azért mernek kedvesek lenni, mert náluk nem gond, ha nyomulásnak veszik a kedvességet, hiszen tetszenek nekik.
2017. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Velem meg férfiak viselkedtek egy ideig undokul és lenézően, gyerekkoromban a szemüvegem és a túlsúlyom miatt bántottak, vertek meg fiúk, volt hogy elvették a szemüvegem és kettétörték. Később meg az önbizalomhiányom miatt...sokszor mintha ott sem lennék, vagy lenéző beszólogatás, stb.

Nemhiába kerülöm a szemkontaktust, ez nem a másik fél ellen szól.

Mióta lefogytam kedvesebbek velem, de azért ez elég kiábrándító.

2017. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha csak simán kedves vagyok, akkor egyből azt hiszik, hogy a feleségük szeretnék lenni és soha nem hagynak békén...
2017. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert nyomik:Dvan baratnod vele törődj ne velük.sok ilyen csaj képes egy nagyon jo pasi után csaholni h azon kiegek nekem is tetszenek a jo pasik persze de én soha de soha nem lennék kedvesebb egy helyesebb pasival mint egy kevésbé helyes pasival.
2017. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!