Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Semmit nem fejlődök erőben,...

Semmit nem fejlődök erőben, még gyengülök is. De viszont zsír az jön fel. Miért van ez? Ennyire rossz a genetikám?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A genetika is lehet, hogy nem túl jó, de fejlődni mindig lehet, szóval csak arra nem lehet fogni ezeket. Az étrended, edzésed nincs rendben.
2015. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de pedig rendben van minden
2015. ápr. 18. 11:13
 3/16 A kérdező kommentje:
minden izmot csak heti 1-szer edzek.
2015. ápr. 18. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog. Lehet attól még rossz edzés, és lehet heti kettő izomcsoport/edzéssel is rossz vagy jó a tréning.

Az étrended az mennyire okés? Azt kellene ellenőrizni.

2015. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

pedig edzések után érzem mindig hogy bedurranok. Akkor biztos jó, nem?


Étrendben az rendben van. Megvan a napi 2/tskg fehérje, néha még kicsit több is. Szénhidrát is megvan annyi hogy növekedjen a súlyom.

2015. ápr. 18. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Többet tudnánk segíteni, ha leírnád honnan indultál, testsúly, magasság, testzsírszázalék, és most hol tartasz, mióta edzel, pontosan milyen gyakorlatokat végzel. Van-e valamiféle betegséged.
2015. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem annyi szénhidrát kell, hogy növekedjen a súlyod, mint látod, ettől zsírosodsz. Kéne tudni, mennyi megy pontosan. Valószínűleg csökkentened kéne. Fehérjéből nem kell 2g-nál több, de lehet, hogy még 2 se.
2015. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Fehérjéből azért menjen a 2g x ttkg, nem árt az, tapasztalat.

De az nem elég, hogy bedurransz. Kis súlyokkal is be lehet durranni, de elmarad a hipertrófia, nem lesz mikroszakadás!

Parkettacsiszolástól is bedurransz, még sem leszel izmos.

2015. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
most vagyok 187 cm/80 kg. 72 kg-ről kezdtem fél éve. És erőben semmit sem fejlődtem. Szerintem csak zsír jött fel,mert a derékbőségem is nőtt kb 5 centit. Testzsírszázalékom nem tudom mennyi. Betegségem nincsen tudtommal.
2015. ápr. 18. 11:25
 10/16 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem, hogy a jelenlegi helyzetben valószínűleg nincs szüksége 2g-ra, mert esélyes, hogy nem edz túl intenzíven. Elvileg az edzéstől nőnie kéne az inzulinérzékenységnek, ezért meglepő, hogy zsírosodik.


Kérdező, azt se tudjuk mióta edzel. Ha nem rég kezdted, akkor persze normális, hogy viszonylag alacsony az intenzitás, de akkor meg nem kell annyi szénhidrát.

2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!