Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akit már...

Van köztetek olyan, akit már totál nem érdekel semmi az életben?

Figyelt kérdés
Most buktam meg egy vizsgán (már a második) és gyorsan elszámoltam az életemmel, hogy huszoniksz évesen, de pénzem, se munkám, se barátnőm (ami soha nem is volt), de autóm, se barátaim és most már tényleg nem érdekel semmi. Tanulni sincs kedvem, emberek közé menni sincs kedvem. A maradék motivációmat is elveszítettem, mert semmi sikerélményem és ha lenne is, akkor sem jutnék előrébb az életemben. Mit lehet ilyenkor tenni? Van köztetek ilyen ember? Írjátok le ti is a gondjaitokat nem illetve életkor megadásával!

2017. jún. 15. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
A gyakorikérdések egy nyomorgyűjtő konténer.
2017. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Innentől arra a kérdésre kell válaszolni, hogy


KI MIT TESZ AZÉRT, HOGY SAJÁT MAGÁT MOTIVÁLJA?


-én iskolába járok (öregen), és tök jó.

2017. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt semmi, ami komolyabban érdekelt? Lehet régebbi dolgok közül kellene újra elővenned valamit és azt folytatni. Az azért is jó, mert akkor már nem teljesen a nulláról kell indulnod...
2017. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Az általad felsoroltak közül nálam minden stimmel, csak plusszba a feleségem meghalt egy balesetben 35 évesen, és én pedig halálos beteg vagyok, nincs több hátra egy évnél. Én szeretnék emberek közé menni, csak már nem tudok felkelni az ágyból.

Mi is a te problémád? 42/F

2017. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a világ megmentői.
2017. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Jappancs válasza:

Mi ez a sok negativitás, Hölgyeim és Uraim?!

Az ember azért él, hogy építse és fejlessze a világunkat. Hogy van bárkinek is joga ahhoz, hogy ne a tőle telhető legjobbat nyújtsa, és a bukásait számolgatva kényelmesen sajnáltassa magát? Ideje felébredni és megtenni mindent, amire képesek vagytok, mert más nem ugyanarra a feladatra született, mint ti.

Kedves, Kérdező!

Gondolkodj el azon, hogy miért buktál meg! Elhiszem, hogy tanultál rá, és úgy sem ment. Gyakran látom a nővéremet szenvedni az anyaggal, már-már sírni, és úgyis csak kettes néha. De ha nem foglalkoztál azzal a tárggyal, akkor miért nyugszol bele a bukásba? Igen, ezt már nem tudod megfordítani, de jövőre még több erőfeszítést fektethetsz a tudásod gyarapításába! Más oldalról megközelítve: Tanultál rá egyáltalán? Érdekelt, hogy milyen jegyet kapsz? Átakartál menni? Mert ha nem akkor miért azon a szakon vagy, ami ennyire nem érdekel? Meg kell találnod a szenvedélyedet, amiben nem számít milyen áron, de fejlődni, haladni akarsz.

Nincs pénzed és munkád? Akkor keress! Igen, nehéz találni blah blah blah. De valójában nem az. Olyat nehéz találni, ami megfelel az illető igényének, és pont az ilyet nem is kell keresni! Hidd el, hogy csomó meló van az alja kategóriában, és lehet, hogy úgy bánnak veled, mint egy kutyával vagy kevés pénzért kell dolgoznod, de mindenkinek el kell kezdenie valahol.

A barátnő dolog pedig addig nem fog összejönni, amíg egy kicsit össze nem szeded magad és nem leszel egy parányit pozitívabb. A hangulatod átragad másokra is, úgymond "mérgező", persze hogy így menekülnek az emberek. Tényleg csak egyet picit szabadulj meg ettől a negatív élet szemlélettől, és meglátod a változásokat.

Nem gond, ha nincs kedved emberek közé kimenni, interneten is lehetnek barátaid. Nekem is vannak, és ami azt illeti jobban megértenek, mint a "valódiak". Ha jó vagy idegennyelvből, ajánlom a PenPal World nevezetű oldalt. Rengeteg pozitív, inspiráló és széles látókörű embert találsz fent.

Remélem senkit sem bántottam meg, nem állt szándékomban! :)

17/L

2017. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem bántottál meg senkit, csak nem is ér sokat a tanácsod, mert ha valaki depressziós, azon csak szakember tud segíteni a pontos okok feltárásával, nem 17 éves megmondóemberek életbölcsessegei.
2017. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Jappancs válasza:

Ha ez depresszió lenne valóban csak szakember segíthetne, de ez még nem az. Nem egy depresszióval küzdő ismerősöm van, és durvább "tüneteik" vannak a kérdező leírásánál.

Ha a kérdezőnek volt lelkiereje kiírni a kérdést és segítséget kérni, akkor képes talpra állni szakember közbeavatkozása nélkül vagy akár egyedül is.

(A koromnak pedig tudtommal semmi köze ahhoz, hogy "megmondóember" vagyok. Nem értem a kihangsúlyozásának okát. :))

2017. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Néha maga az élet nem érdekel
2018. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!