Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szemezgetek hetek óta a...

Szemezgetek hetek óta a life-coaching képzéssel. Van köztetek valaki, aki elvégezte és utána tudott is ezzel a papírral dolgozni? Minden vélemény/tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés

#tréner #coching
2015. szept. 30. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez mindig fura volt. Ha valakinek lelki gubancai vannak, vagy nem jól alakul az élete, szerintem szakemberhez fordul, pszichológushoz. Vele átbeszéli és dolgozik rajta. Na, de ki megy coach-hoz? Ismerek coach-ot, 1-2-t, és nekik van munkájuk, de őszintén fogalmam sincs, ez hogy lehetséges. Nekem fura. Ha nekem lenne bajom, nem állnék meg előbb, mint egy magasan képzett és tapasztalt pszichológus. Mi motiválna, hogy ne ezt tegyem?? Nem megbántani akartalak, csak én nem érzem ezt annyira megalapozott tudásnak. Hogy mer tanácsot adni valaki így? Szerintem túl nagy a felelősség és túl kevés a tudás a másik oldalon.
2015. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vélekedek, mint az első. Ennek csak akkor van értelme, ha van hozzá egy pszichológia képzés is a hátad mögött. Nálunk van olyan, aki coach akar lenni itt a pszichón, egyáltalán nem hülyeség, mert igény lehet rá, viszont akkor már kelendőbb vagy megfelelő szakmaisággal.
2015. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komócsin Laura válasza:
54%
Kedves kérdező és hozzászólók! Sir John Whitmore gondolatára építve aki a múltbeli hibákon akar dolgozni az fordul pszichológushoz és aki a jövőbeli lehetőségekre szeretne fókuszálni, Ők mennek coachhoz. Mindkettőre szükség van, más témákkal keresik meg egyiket-másikat. Örömmel válaszolok bármilyen, a coachinghoz kapcsolódó kérdésre. Komócsin Laura
2016. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Laura!


A tanácsadó szakpszichológusok nagy része a jelen és a jövő kérdéseivel foglalkozik a klienseivel, szóval hatalmas baromság, amit írtál.

2016. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont aki nem tudja rendbehozni a múltbeli problémákat, az mindig is el fog akadni a jelenben.
2016. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!