Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek etikátlan, hogy a...

Szerintetek etikátlan, hogy a McDonald's -ból, meg hasonló helyekről szoktam lopni (? ) cukrot?

Figyelt kérdés

Ahol ki vannak téve ilyen kis tasakos cukrok, na abból van hogy marokszámra veszek.

Meg néha elviszek egy guriga wc papírt is.


Mit gondoltok?

Szokott ilyet más is?



2017. jún. 17. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%
#20 igen nagy bátorság kell ahhoz, hogy cukrot lopj a mdonaldsból, egész életemben felnéztem azokra, akik annyira bátrak, hogy meg merik tenni
2017. jún. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%
hááát... szerintem gáz, de inkább talán a ciki a megfelelő szó. mikor rosszabbul ment, akkor sem csórtam el dolgokat. vagy esetleg kleptomániád van és az az oka, akkor pedig azt kéne helyrerakni.
2017. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%
Cukrot? XDDD Más szerint etikátlan de kit érdekel más véleménye?? A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé.
2017. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
11%
Wc papir gáz...
2017. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a cukor is gáz.

Ha tegyük fel van kb 10 gramm egy roll cukorban, abból elhozol 10db-ot, akkor már van kemény 100gramm cukrod..

A boltban egy kiló kb 200 ft

Kicsinyes és szarrágó dolog .

Gondolom nem az egész pakk cukrot hozod el olyankor, hanem néhány darabot..

Gáz.

A wc papír is, 6 gurigát lehet venni 150 forintért a százasban. Rosszabb minőségiből még többet.

Csak aki így utánad menne a wc-re, annak meg nem lesz papír.. Mert elloptad a 20 forintos gurigát..

GG.

Mondjuk értéktől függetlenül szánalmas dolog lopni szerintem.

Az valakinek a tulajdona(lényegtelen,hogy nem magánszemély), milyen jogon veszed el tőle?

Nem vagyok szent, kisebb koromban párszor én is loptam. De azóta megjött az eszem és eléggé elítélem .

Inkább elmegyek dolgozni és vállalok egy plusz napot még, vagy inkább spórolok valamire, de nem lopok..

Amúgy a mekis pár százas ajánlat árából kitelne egy kg cukor és egy kisebb zacsi wc papír..

2017. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!