Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 6 éve járok ugyanahhoz a fodrászhoz, meg vagyok elégedve a munkájával. Mindig is volt egy stílusa, de az utóbbi egy évben felvett egy olyan stílust, amivel nehezen békülök ki.

Szapulja az ügyfelet (nem csak engem, a körmös és a kozmetikus kolléga szerint), emiatt rengeteg konfliktusa van és a főnöke is leszidta már.

Múlt héten voltam nála, és ez volt a csúcs eddig. Kérdi, hol parkoltam, elmondom, erre "miért ott, miért nem amott? mert ott olcsóbb lenne, meg látnánk az autót..." Ezen pörgött vagy 5 percig. Utána jön a személyesebb része. Hogy néz ki már megint a fejbőröm (ne tudom, sose mond konkrétumot, ha rákérdezek akkor se), miért így ülök, miért azt a hajat akarom már megint vágatni, hisz nyár van (nem tudom, ennek mi köze bármihez), mekkora lenövésem van, miért van ennyi fülbevalóm, stb.

Egy alkalommal anyámat is vittem, mert esküvőre mentünk, megcsinálta a hajunkat. Kérdi, hogy süsse be, erre továbbadom a kérdést anyámnak, mit gondol. Erre a fodrász: 32 éves vagy, miért anyádat kérded? Nem tudsz dönteni? Mondom neki, megbízom anyám véleményében, és csak szerettem volna tudni, mit gondol, miért baj ez, De mintha meg se hallaná, tolja tovább.

Ezen kívül volt baja még a telefonommal, az egyik facebook-posztommal, a papucsommal. A legtöbb a hajammal van, meg ha véletlenül smink nélkül megyek hajat vágatni. Mikor nyári szünet van és nem kell csinálnom semmit, akkor meg kapom a szurkálódásokat, hogy bezzeg ő szétdolgozza a sejhaját.


Nem tudom, mi történhetett kb egy éve, amitől így felerősödött ez a hajlama, de komolyan, nem bírom tovább. A baj az, hogy a fodrászod is valamennyire bizalmi kapcsolat, és mondom, tényleg jól dolgozik.

Állítólag egy ügyfele félig levágott, vizes hajjal hagyta ott, annyira kiakadt valamin :)


Nektek van ilyen történetetek, Meddig tűrtétek? Mi volt a fordulópont?


Szép napot kívánok mindenkinek!



2017. jún. 19. 08:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy a hajnyírós meg a frufrus az 2 különböző fodrász volt, csak ugyanazon a helyen :).

Egyébként nem tudom, ugyanarra a helyre jártunk-e (bár én nem tartom egyiküket se kifejezetten jónak), én Rákospalotára jártam akkor (azóta mindig más helyen voltam... eddig nem találtam meg a tökéletes fodrászt, de mind jobb volt hozzáállásban, mint a rákospalotaia).

2017. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Akkor nem ugyanaz. :) De amúgy is csak vicceltem. Szerintem amúgy kb mindnek megvan a vesszőparipája, és általában ugyanazokkal a dolgokkal kapcsolatosak, pl sampon, hajhab, szárítás, otthoni festés meg sütögetés. Erre szerintem mind érzékeny és mindnek meg is van a maga véleménye, tippje, amit nem átall megosztani. Csak mikor ez szidalmazásba csap át, na ott a gond :)

Az enyém a Taft hajlakkokat is gyűlölte, minden alkalommal elmondta, hogy nehogy használjam valaha is. Esküdözhettem, hogy soha nem használok lakkot amúgy se, azért minden alkalommal meghallgattam. :)

2017. jún. 19. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!