Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 6 éve járok ugyanahhoz a fodrászhoz, meg vagyok elégedve a munkájával. Mindig is volt egy stílusa, de az utóbbi egy évben felvett egy olyan stílust, amivel nehezen békülök ki.

Szapulja az ügyfelet (nem csak engem, a körmös és a kozmetikus kolléga szerint), emiatt rengeteg konfliktusa van és a főnöke is leszidta már.

Múlt héten voltam nála, és ez volt a csúcs eddig. Kérdi, hol parkoltam, elmondom, erre "miért ott, miért nem amott? mert ott olcsóbb lenne, meg látnánk az autót..." Ezen pörgött vagy 5 percig. Utána jön a személyesebb része. Hogy néz ki már megint a fejbőröm (ne tudom, sose mond konkrétumot, ha rákérdezek akkor se), miért így ülök, miért azt a hajat akarom már megint vágatni, hisz nyár van (nem tudom, ennek mi köze bármihez), mekkora lenövésem van, miért van ennyi fülbevalóm, stb.

Egy alkalommal anyámat is vittem, mert esküvőre mentünk, megcsinálta a hajunkat. Kérdi, hogy süsse be, erre továbbadom a kérdést anyámnak, mit gondol. Erre a fodrász: 32 éves vagy, miért anyádat kérded? Nem tudsz dönteni? Mondom neki, megbízom anyám véleményében, és csak szerettem volna tudni, mit gondol, miért baj ez, De mintha meg se hallaná, tolja tovább.

Ezen kívül volt baja még a telefonommal, az egyik facebook-posztommal, a papucsommal. A legtöbb a hajammal van, meg ha véletlenül smink nélkül megyek hajat vágatni. Mikor nyári szünet van és nem kell csinálnom semmit, akkor meg kapom a szurkálódásokat, hogy bezzeg ő szétdolgozza a sejhaját.


Nem tudom, mi történhetett kb egy éve, amitől így felerősödött ez a hajlama, de komolyan, nem bírom tovább. A baj az, hogy a fodrászod is valamennyire bizalmi kapcsolat, és mondom, tényleg jól dolgozik.

Állítólag egy ügyfele félig levágott, vizes hajjal hagyta ott, annyira kiakadt valamin :)


Nektek van ilyen történetetek, Meddig tűrtétek? Mi volt a fordulópont?


Szép napot kívánok mindenkinek!



2017. jún. 19. 08:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló,

nem szépítgetek, de a kérdésem, a kiírásom nem erről szólt. Nem volt fontos. Nem is gondoltam, hogy van olyan ember, aki pont az élő fába fog belekötni.

A kérdésem az volt, történt-e veletek ilyen, meddig tűrtétek és mikor szakadt el a cérna. A 81%-oson kívül erre senki nem válaszolt.


Amit te csinálsz, az előre ítélkezés. Látatlanban, mert így lehet okosnak feltüntetni magunkat.

Persze, ne higgy nekem, de ettől nem lesz kevésbé igaz, amit leírtam. Ha téged a kis szétműthető részletek érdekelnek, akkor nem is tudom, kit magyarozzál le.

2017. jún. 19. 12:34
 12/22 A kérdező kommentje:
Tessék: most az a baj, hogy nem látszik a nevem. Egy anonim oldalon. Még valami hiba, amibe beleköthetsz? Érdeklődve várom. A nevem Marina9 amúgy, tessék, légy boldog, ez most sokat lökött a dolgon, ugye?
2017. jún. 19. 12:35
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem, konkrétan magadnak írtad, a 11. válaszra hivatkozva. Én ebből vegyek le valami értelmeset?

Még hogy nekem több nickem... tipikus. Az vádol ezzel, aki maga csinálja. Azért dicséred acélszívecskét, aki a saját nevét se írja le helyesen.

2017. jún. 19. 12:43
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
Ez tutira ugyanaz a két ember volt :D Szakadok, esküszöm, az ilyen kérdések miatt érdemes ide járni XD
2017. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én annyira nem élveztem, de legalább elhúztak.
2017. jún. 19. 12:53
 16/22 anonim ***** válasza:

Tinikoromban anyám eléggé lekorlátozott mindenben, nem engedett el sehova, fodrászhoz is csak oda mehettem el, ahova ő akart (azért, mert olcsó volt). Hát ahogy lehetett, 18 éves korom óta oda se szagoltam.


Konkrétan az volt a műsor mindig, hogy:

- miért ilyen hajat akarok magamnak? az nem állna jól (egyébként később kiderült, hogy jól áll, csak NEKI személy szerint nem volt az ízlése)

- miért ezt a hajat választottad, ez nem FRIZURA

- miért akarsz tömött frufrut, az keményíti az arcot, nem elég lányos (mondjuk mert tetszik, nem vagyok ilyen cikcsi-cukcsi lányos meg örültem volna, ha vmi idősíti az arcom, mert 10 évesnek épphogy kinéztem 16 évesen, olyan az arcom)

- miért ilyen meg olyan sampont használok, miért nem veszem meg tőle a 3000 Ft-osat, mert amit használok, az biztos szar

- szar a hajam minősége (igen, sajnos születésem óta ilyen, ezzel nem tudok mit tenni, neki kellene ebből kihoznia a legjobbat)

- miért nem csacsogok annyit

(ja és nálunk mindent 20x megbeszélt anyámmal... mintha nem az én véleményem számítana az én hajammal kapcsolatban 15-6 évesen... és nem kék meg felnyírt hajat akartam)

ja és az alapvetően gyenge, vékonyszálú hajamat egyszer csak azért nyíróval tépte, mert ki akarta próbálni, és új a masina... és olyan erővel, hogy dőlt a fejem balra-jobbra, erre meg rámordított, hogy tartsam meg...

Ja meg olyanok voltak, hogy mondtam, hogy "lehessen összefogni tesiórára", és felül hátul tök rövidre lett vágva, és kilógott folyton.

2017. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ajjajj :) Köszi a választ. Mikor szabadultál meg tőle?
2017. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

19!

"miért akarsz tömött frufrut, az keményíti az arcot, nem elég lányos"


Az enyém is mondta ezt! Ez akkor valami járvány? Nem ugyanahhoz jártunk? Rajtam is kísérletezett volna a csaj hajnyíróval, de mondjuk előtte megkérdezett és nem kértem belőle, amire elintézett annyival, hogy pedig az most menő lenne. Oké...


És végre egy normális válasz, tényleg köszi :)

2017. jún. 19. 13:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem frufruban olyan sztorim van, hogy kérdezte a fodrász, meddig érjen. Megmutattam, a szemöldököm fölött egy csíkban. Erre ő: "hát ez túl rövid lesz, vágom hosszabbra". Öööö... akkor miért kérdezte meg, ha neki ennyire mindegy? XD
2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Annyira nem akarom feltenni a költői kérdést, de ha nem csíped a viselkedését akkor mi a töknek jársz hozzá?

Millió egy másik fodrász van, aki jól dolgozik, nem NASA szakma...

2017. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!