Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gimiben szürke egér, később...

Gimiben szürke egér, később bombanő?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj,akivel egy suliba jártunk általános 1.osztálytól. Nagyon csendes,szürke egérke volt. Kb 5.osztálytól sokat is csúfoltál,ami még jobban levitte az önbizalmát. Gimiben is sikerült egy osztályba kerülnünk,sokan oda jöttek általánosból. Ezért egyből tovább folytatódott a csaj piszkálása. Nem is nézett ki jól a csak,vagyis nem sokat törődött magával,gondolom a piszkálások miatt sem.

Én soha nem bántottam,de nem is védtem meg. Szóval közömbös voltam. Picit mindig is sajnáltam az egészet...mindegy.

Érettségi után szinte mindenki a fővárosban kereste a boldogságot,ahogy az lenni szokott.

5 év telt el azóta,mióta végeztünk a gimiben, most szervezett egy hete találkozót az ofőnk.

Facen nem volt egyikünk ismerőse sem,így nem tudtunk róla semmit. Az ofő szólhatott neki,hogy jöjjön.

Majdnem leesett mindenki álla. Gyönyörű a csaj, most Végzett mesteren, Bankban dolgozik nem akárnilyen beosztásban van, látszik,hpgy boldog ,magabiztos,sokat foglalkozik magával és jól megy neki az egész. A pasija is 10/10es.

Alig egy órácskát maradt, a pasija is jött. Látszott rajta hogy nem szívesen jött,nem is volt kedves,inkább olyan közömbös. Mintha fájt volna neki az egész még mindig.

ti tapasztaltatok már ilyet a környezetetekben? Hogy egy kis csendes szürke egér végül magabiztos sikeres bombanő lesz?

Engem nagyon meglepett mindenesetre:D

Még most se nagyon találom a szavakat

26F



2017. jún. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy tök rendes és normális lány volt mindíg is, csak az osztályod szétszekált, ezert önbizalomhiányos lett. Aztán olyan társaságba került, ahol elfogadták őt, ő meg szép lassan kinyílt.
2017. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus "ma STRÉBER, 20 év múlva FŐNÖK"-eset.

Valószínűleg mindig is egy okos, értelmes csaj volt, akiben sok lehetőség rejlett, csak éppen senki nem vette észre, mert nem szenvedett feltűnési viszketegségben. Emellé ha introvertált is, akkor kb sajnos borítékolható a cikizés, piszkálódás. Szánalmas -.-" ezek után ne csodálkozzon senki, ha a pokolba kívánja az osztályát, akik megkeserítették az életét éveken keresztül és csak udvariasságból megy el a találkozóra egy kis időre.

2017. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Jaj én most olyan boldog lettem, úgy örülök ennek a csajnak, feldobtad a napom.

Dehogy fájt neki az egész, magasról lesz-rt benneteket, ő maga is tisztában van azzal, hogy milyen változáson ment át, és csak azért ment el, hogy sokkoljon benneteket és mert az ofő meghívta. Miután ez megtörtént, lelépett. Biztos vagyok benne, hogy röhögve mentek haza a pasijával.

Jaj, isten áldja <3


Nálunk gimiben volt egy szürke csaj, mondjuk nem bántottuk sose, páran piszkálták, de nem túl gonoszan, elég jófej osztályunk volt. Azóta nem találkoztam vele élőben, de facebookon látom a képeit, és nagyon kikupálódott; egyik volt osztálytársunk, akivel tartottam a kapcsolatot egy időben borzasztó féltékeny volt rá :D

Általános osztályból szerintem aki a legtöbbet változott, az én voltam. Full stréber voltam, nagy szemüveg, csámpás fogak, későn érő típus. Most is full stréber vagyok, csak mellé szuperjól nézek ki :D

2017. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is nagyon örülök neki,hogy így sikerült az élete.:)

Miután elment, hallani kellett volna csajokat:D Mellékesen,ők nem vitték túl sokra, szinte mindegyiknek van gyereke, egy boldogtalan kapcsolata,vagy annyi sem. Külsőre is a gyönyörű lányokból kiélt irigy nők lettek.

2017. jún. 19. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Tudod miért történt ez?

Mert a hosszú évek boldogtalansága, mások általi kicikizés megtette pozitív hatását. Hála istennek, hogy így történt. Megérdemelte szegény lány. Végül minden a helyére kerül és mindenki elnyeri méltó büntetését vagy jutalmát.

Már csak azt remélem, hogy én is hasonlóképpen kinyílok, mint egy kis virág amikor eljön az idő és kilépek a jól megszokott kis antiszociális énemből.:D

2017. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb bosszú ,a sikeres élet :)
2017. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!