Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehettem volna? Én vagyok...

Mit tehettem volna? Én vagyok a rossz? Hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

2 "csöves" ült tegnap egy parkban padon. 1x mikor mentem, akkor az egyik egy fiatal hölgyhöz ment oda, a másik engem követett, hogy adjak neki pénzt. Ezen úgy felhúztam magam, hogy nem szóltam semmit. Azért húztam fel magam, mert tegnap mentem a 4. állásinterjúmra kerek 600 forinttal a zsebemben.

Visszafele egy újonnan bontott 2 literes borral a kezében 2 pohárba töltötte a bort ki. Majd aki éppen töltötte a bort szólt a társának, hogy szólítson le. Ő igy is tett. Jött a szokásos, hogy "hé fönök, csak pár forintot". Én kicsit mérgesen nézve a kezemmel mutattam, hogy nem, majd nem szólva semmit mentem tovább. Persze jött a szitok szó, hogy rossz ember vagyok, megbünhődöm.... stb stb.

Vissza gondolva még nekem kellett volna kérni tőlük, mert nekik van pénz a "luxuscikkre", nekem meg nincs. :(

Te hogy reagáltál volna rá?


2017. jún. 21. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanígy elmentem volna mellettük.

Ilyeneknek nem adok.

2017. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!