Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nektek tényleg jobban...

Nők, nektek tényleg jobban felkelti az érdeklődésetek egy olyan ember, akinek a segge alatt BMW van?

Figyelt kérdés
Tudom érdekes és hülyeségnek tűnik ilyet kérdezni, de annyian mondjak, hogy ez így van. Mondjuk kicsit másképp fogalmaznak. Most teljesen őszinte válaszokat szeretnék. Köszönöm

2017. jún. 21. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
2017. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Most szeretnék BMW-t vásárolni, de az ilyen sztereotípiák miatt sokszor elgondolkozok rajta még egyszer. :/
2017. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nem értem, engem miben befolyásol, hogy valaki másnak milyen autója van. Nem is értek semmit az autókhoz, de megkérdeztem apukámat, azt mondta, vannak sokkal drágább kocsik, mint a BMW, úgyhogy nem értem, miért erre izgul itt mindenki.
2017. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Akinek BMW-je van és magyar, arról automatikusan feltételezem, hogy egy sötét paraszt.
2017. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nem értek az autómárkákhoz, de a kispolskit szeretem, mert az aranyos.
2017. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
bmw-sek parasztok, egy férfi audit vagy mercit vesz.
2017. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha van benne 0 km-es irányjelző is.
2017. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mostanság elég menő csávók azok akiknek a segge alatt egy min. 20 éves széthajtott BMW van, viszont a kérdésedben a "nők" szót "lányokra" cserélném. Az érett gondolkodású nők már nem azon agyalnak melyik BMW-s gyerek legyen meg, hanem hogy az emberrel lehessen jövőt tervezni és biztos életet.
2017. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, minimum Lexus az elvárt
2017. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem az van, hogy menőzni akarok vagy ilyesmi.... Szimplán csak érdekelt, hogy valóban van-e ilyen. Elvégre számtalan mas autómárka van ami felső kategóriás. Nem ertem, hogy miert pont a BMW-vel hozzák ezt a dolgot összefüggésbe.
2017. jún. 21. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!