Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nektek tényleg jobban...

Nők, nektek tényleg jobban felkelti az érdeklődésetek egy olyan ember, akinek a segge alatt BMW van?

Figyelt kérdés
Tudom érdekes és hülyeségnek tűnik ilyet kérdezni, de annyian mondjak, hogy ez így van. Mondjuk kicsit másképp fogalmaznak. Most teljesen őszinte válaszokat szeretnék. Köszönöm

2017. jún. 21. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak egy ostoba sztereotípia. A nőknek az számít, hogy helyes arcod legyen.
2017. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
igen, de csak akkor ha nem egy 20 éves szakadt sz@r.. amúgy nem kell bmw-nek lenni, mivel a nők 9+85a nem ismeri az autómárkákat.. csak a formát nézi meg a szénét. azt tudja megállapítani, hogy szép e vagy sem.
2017. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam kifejezetten negatív dolog, mert ahogy észrevettem közöttük sokkal több az öntelt és egoista típus.
2017. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
anno nálam is nagy volt a dilemma...de a negatív előítéletek miatt a 735i helyett egy A8 4.2quattro-t választottam. Utólag belegondolva örülök hogy így döntöttem. De én is úgy vélem hogy ha csak egy szétborult 316i akkor is inkább felkelti a csajok figyelmét mint az öreg fregattom. :(
2017. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!