Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is feltűnt hogy mennyir...

Másnak is feltűnt hogy mennyire megkeseredettek a magyar emberek?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓ!!!!!


Itt gyk-n is, más netes felületen is, élőben is, nagyrészt annyira beszürkült megkeseredett embereket lehet látni hogy hihetetlen. Mindenki a másikat hibáztatja a szar életéért, meg hogy keveset keres. De tükörbe már senki sem nézne hogy ő mit tesz meg magáért.


Annyira féltékenyek az emberek ha egy kicsit is jobb neked hogy hihetetlen. Ez miért van így??



2017. jún. 21. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akiknek van pénze szorni is, azok nem megkeseredettek.
2017. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyar mindig is negatív nép volt. Fene tudja, hogyan került ez bele a génjeinkbe.
2017. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most úgy megennék egy jó tejfölös csirkepörköltet...
2017. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Engem csak az idegesít, hogy mindenki arról beszél, hogy minden rossz. Miközben ha nem így állnának hozzá sokkal jobb lehetne.
2017. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a jót nem is veszik észre. A csirkepörköltes voltam.
2017. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ledolgozzák a napi 8 órát, ha nem többet, a hitvány munkahelyükön, aztán még se jutnak semmire az életbe. Abból a kis alamizsnából nem is lehet. Még is minek örüljenek?
2017. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok esetben félre is vagyunk nevelve... itt nálunk falun, az alföldön látom, hogy fiatalok 90%-a éretségi után megy felsőoktatásba, aztán diploma után zömük költözik haza, mert nincs pénz albira...

itthon meg nem találnak munkát a környéken, szép lassan belebetegszenek, aztán vagy elhúznak külföldre mosogatni, mondván nem lehet elhelyezkedni, vagy keresnek 3 műszakot, vagy árufeltöltőit diplomával...

Én valami furcsa csodabogár vagyok, hogy mindig úgy gondoltam, hogy nem azt kell tanulnom, amit akarok, hanem azt amire lehetőség van.. márpedig itt nálunk a mezőgazdaságra, állattartásra van lehetőség...

Egyszerű aranykalászos gazda okj-m van, 1 traktorom, teheneim, bikákat nevelek vágásra, kecskéim... igaz, marha sok a "munka" de a magam ura vagyok és pont annyit keresek amennyit dolgozok, nem pedig amennyit fizetnek... itt vagyok 28 évesen, saját ház, saját autó, saját egzisztencia...

A szomszédban lakik egy 26 éves informatikai mérnök, munkaélküli, "mert ebben a nyavajás országban nem lehet elhelyezkedni"...

Sosem fogom megérteni miért ilyen homály az emberek többsége...

2017. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Psycho ***** válasza:

Egy dolgot érdemes kiemelni szerintem. Először is: a kérdés jogos, csak egy gondolattal szeretném tompítani a dolgot. Valóban, én is látom a sok "megkeseredettséget" a neten, viszont nem szabad elfelejteni, hogy egy ilyen jellegű segítség-kérő platform sűríteni (vonzani) fogja azokat, akiknek kilátástalan problémáik vannak (mivel máshol már nem látnak megoldást, gondolják, egy próbát megér), vagyis csupán kizárólag erre (és/vagy hasonló oldalakra) alapozva könnyen beleeshetünk abba a hibába, hogy túlbecsüljük az ő arányukat.


Ettől függetlenül egyetértek abban, hogy Magyarországon - a környező, nyugati kultúrkörhöz tartozó országokhoz képest - sokkal magasabb a rossz sorsú emberek aránya. Ha belemennénk a munkaerő-piaci helyzetbe, nagyon messzire mutató lenne a beszélgetés :S

2017. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És miért?

A sok tolvaj, gátlástalan féreg miatt, akik éhbérért dolgoztatnak embereket, és úgy nyúlnak le pénzeket, hogy még a vak is látja.

És akkor idejön prolizni egy apuci kicsifija, akinek a sgge alá tettek, tesznek mindent, és akkor rossz kedve lesz, ha csúnyán néznek rá, mert megjelenik valahol a legújabb szarával.

Apuci meg xyz kormányközeli cég főnyalátora.

2017. jún. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok esetben egyedül azér vagytok lenyúlva, mert nem hiszitek el, hogy nem csak alkalmazottként lehet élni... és azt is apuci kicsi fiának hiszitek, aki kőkemény de teljesen másjellegű munkával magának ér el sikereket... nem a cégnek akinek robotol.
2017. jún. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!