Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szomorkodik folyton a...

Miért szomorkodik folyton a súlya miatt a lány?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lánybarátnőm, 53 kg, és hájasnak érzi magát. Konkrétan a baráti köre csak nála soványabb lányokból áll, és ezért nagyon rosszul érzi magát, és mivel nagyon vékonyak az érfalai, így nem is edzhet, kis intenzitással sem, de engem nagyon zavar őt ez miatt szomorúnak látni.

Nem tudom rávenni, hogy fogadja el magát... akármit mondok neki, mindig mondja, hogy nekem könnyű mondani... Segítsetek légyszíves, ti mit mondanátok neki a helyemben? Vagy ha volt már veletek ilyen, ti mivel vettétek rá, hogy fogadja el magát?


2017. jún. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert idióta.Így akarja felhívni magára a figyelmet,amit a baráti körében nem kap meg.Ha nem foglalkozol vele,akkor abba fogja hagyni mert nincs kinek csinálni a műsort.Csak azt akarja,hogy sajnáld és vele foglalkozz.A súlya csak egy ürügy amivel felhívhatja magára a figyelmet.
2017. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Jol irja az elottem levo...nekem kolleganom volt detto ilyen. Mindenki atlagos testalkatu volt vagy kicsit vastagabb egyedul ő volt a veknyabb nő koztunk. Amikor beszelgettunk a plusz kiloinkrol stb ő is elkezdte mondani meg h ő milyen dagadt, köver stb...kb jo ha volt benne is 50 kilo. Ez tenyleg a tipik kozeppontban akarok lenni dolog...csak gondolj bele logikusan. Nemkene h zavarja a sulya mivel baratok kozt van. A barati kort nemfogja erdekelni h te mekkora vagy, ez nalla is igy van. De ő megis eosszul erzi magat? Jaaaj...en pl kolleganomnek mondtam is amikor 100adjara is elkezdte fujni h milyek dagadt, h igen az vagy! Vannak jo fogyokurak meg sportolj tobbet mer igy csak nagyobb es nagyobb leszel. Ez a suly mar engem is zavarna...es teljesen komolyan adtam elo ;) milyen erdekes h amikor ezt eljatszottam tobbszor egymas utan, abba hagyta a hulyeseget :D
2017. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan lány. Alapból el sem mondta volna, hogy ez a baja. Fél órán keresztül kértem, hogy mondja el mi a baja, mert egy kicsit lehangoltabb volt, mint amúgy szokott lenni. Ez nem figyelemfelkeltésért van.
2017. jún. 22. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor testképzavar.
2017. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Testképzavar megeshet... de mit mondjak neki, hogy rájöjjön, hogy jó alakja van?
2017. jún. 22. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon dagadtnak láttam magam 53 kilósan. Most már nincs ilyen problémám, mert már 125 kg vagyok! Már az vagyok, aminek látom magam.
2017. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!