Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben vagyok tehetséges?

Miben vagyok tehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni azt a dolgot, amiben igazán jó vagyok. Már próbáltam sportolni, rajzolni, énekelni se tudok. Nem igazán tudom hogy miben lehet valaki tehetséges. Írjátok arról, hogy ti miben vagytok ügyesek? Csakhogy tudjak ilyen dolgokat kipróbálni :)
2017. jún. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
"Tedd vagy ne tedd de ne próbáld."
2017. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a rajzolásban, írásban és költészetben vagyok tehetséges, de kreatív, újítószándékú személyiségem van, ezért bármilyen alkotói folyamatba is kezdek, különleges lesz a végeredmény. A tehetség, személyiség függő, szerintem ne egyből ezt keresd, hanem vizsgáld meg magad és szűkítsd le a kört. Például, ha szereted a kétkezi munkát, akkor lehet, hogy jó asztalos, szobrász lennél vagy installáció építő. Rengeteg a lehetőség, az, hogy kipróbáltad ezeket, nem sokat zárt ki, főleg, hogy valószínűleg nem az összes válfajjal ismerkedtél. Sport kategóriában vannak agyat igénylő sportágak is, mint a sakk vagy az esport, de éneklésnél is gondolom a hörgős metal stílussal nem próbálkoztál.
2017. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!