Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha megbuktam KRESZ-vizsgán?

Gáz, ha megbuktam KRESZ-vizsgán?

Figyelt kérdés

2 pont kellett volna, hogy meglegyen. A vicc az, hogy itthon mindegyik próbavizsgám sikeres lett...

Annyira megalázva érzem magam.


Jövőhét kedden megyek újra, de elkezdtem rettegni.


2017. jún. 23. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Ne rettegj, gyakorolj, a következő sikerülni fog.

Elsőre a páromnak sem sikerült, ott is pár ponton múlt. Ráadásul a csoportban, akikkel ment, mindenki átment. Ez tavaly volt, ma vidáman vezet és már nem is gondol rá.

2017. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Igen, gáz.
2017. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Gáz, mert nem sokat kell tudni! Nem nehéz, nem sok koncentrációt igényel!
2017. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg ti vagytok a gázok.

El tudom képzelni, életetek egyetlen sikere a kreszvizsga. Meg az, hogy hogyan húzzátok le mások önbecslését a saját szintetekre.

2017. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

#4 most az a bajod, hogy öszintén válaszolunk a kérdésére? Ne kérdezzen, ha nem tudja elviselni a masik felét is, higy nem csak tutujgatás létezik.

De bizony gáz, nagyon gáz, mert nem kell hozzá semmi különös képesség....

2017. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem az az egyetlen siker. Am meg simogassad meg a buksijt, ha majd elcseszi a gyerekedet az úton, mertannyira figyelmetlen lesz. Igen... A kreszt nem vészes megtanulni.
2017. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Gáz. Nekem anno elsőre hibátlan lett. Nem is értem, hogy lehet megbukni ilyen piti vizsgákon. :D Vezetés is elsőre meglett, hibátlanul.
2017. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Trafó1 ***** válasza:
0%
Csatlakozom a két elsőhöz IGEN GÁZ és nem azért mert bunkó akartam lenni de tényleg egy csomó ember bas...k megtanulni amitől mások élete is függhet, ez nem játék.
2017. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtál rá felkészülni rendesen? Családi problémák? vagy túl sok munka? Csak érdekelne mi állhat a sikertelenség hátterében. Órákra be tudtál járni?
2017. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan gyerekek??? Azért pontozzátok le a kommenteket, mert reálisan leírják az igazságot? Ne már! A kérdésre válaszolva pedig, igen elég gáz, mert a neten rengeteg fajta teszt van, kifejezetten különszedve az egyes típusfeladatok, amelyeket úgy be lehet gyakorolni, hogy álmodból felkeltve is simán tudnál rá válaszolni. Még azt sem lehet mondani, hogy nagyon stresszes lenne, mert egy speckó gép mellett teljesen nyugis körülmények között lehet rá válaszolni. Már nem emlékszem, hogy volt-e időkorlát - és ha igen, milyen formában - de nekem 74/74 lett úgy, hogy előtte tisztességesen felkészültem belőle. Ráadásul jópár pontot is lehet bukni, akkor is sikeres lesz a vizsga. Az érettségi ehhez képest szinte Phd szigorlatnak számít. Ha nem lehetne ezerszer begyakorolni a kérdéseket, akkor azt mondanám abszolút nem gáz, de így... Ja és én sem vagyok egy géniusz. A forgalmim a max pontos kresz vizsga ellenére harmadjára lett meg.

Amúgy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem vagy buta, szóval épp emiatt számít gáznak a szitu:

"Jövőhét kedden megyek újra, de elkezdtem rettegni."

Gondolom az első vizsgára is már úgy mentél be nyakig izzadva és kiszakadó szívveréssel, mintha a Népbíróság előtt kellene egy 3 órás vallomást tenned. Fogalmam sincs, hogy fiú esetleg lány vagy-e (meg hány éves vagy), de utóbbi esetben viszont nem tartom gáznak, mert a lányok általában mindig félszegebbek szoktak lenni.

2017. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!