Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a kresz eleti...

Megbuktam a kresz eleti vizsgan. Hol tudok uj idopontot kerni? (Mazsola jogsinal vagyok)

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb lett volna, ha nem bujdosol el, hanem ott helyben kérsz másik időpontot, ugyanis ott kell.

Talán az iskola is kér időpontot, ha eldicsekszel az eredménnyel, de az is lehet, hogy rád bízzák (menj vissza, fizesd be).

A KRESZ vizsga egy könnyed felmérő a forgalmi vizsgához képest - forgalmi vizsgán egyetlen hibával meg lehet bukni.

2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha minden igaz, akkor ahol vizsgáztál, ott tudsz új időpontot kérni. Nálunk így volt, ha bukott valaki, mivel az autósiskola csak az első vizsgát intézte helyettünk.
2016. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iskolát kérdezd meg, ugyanis pl nálunk is csak az elsőt intézték ők, utána ha volt még a csoport másik időpontjára hely (esélytelen kb) akkor betették az illetőt, ha nem akkor magadnak kellett bemenni a vizsgapontra és kérni, fizetni.
2016. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nkh-nál tudsz kérni vagy az autós iskolànál
2017. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!