Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam a Páv 2n másodjára...

KrisztinaSz kérdése:

Megbuktam a Páv 2n másodjára is. Tartalmaz olyat a pszicho eredmény 7es ponttal jelölve, hogy alkalmatlan személy szállításra, az a kérdés, hogy Páv vizsgán bevonhatják e az ember több éve (8) B jogosítványát?

Figyelt kérdés

Azt hallom, hogy nem, vagy csak orvosi ellenőrzéssel vonnak be B kategóriásat.

Ugyan az nap 15en mentünk be, 9 embernek ugyan azt írták véleményként szóról szóra, páv4 is szükségeltetik... alkalmatlan személy szállításra.

Tudom direkt pénzt szednek be és nem őszinték, de kérdem mit hisznek? a Nyomorult munkás szarkja a pénzt ??

Egy rossz szavam nem volt az arcos képeknél, de a rajzosaknál sem és tessék másodjára is falhoz vágtak.


Férjem szerint mivel ez az államis ingyen képzés fut, kell a sok buta alapon fizessenek is, mert ingyen nincs semmi. De sztem ennek két évig esélye semmi.



2016. dec. 14. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifelé jövet meg az nap későn hallom, hogy létezik egy titok lista, ami tartalmazza, ki nem mehet át, pl az Yos nevesek nem! Meg az sem, aki kisebbségi féle zsi vagy ci . Ezt szó szerint egy onnan való pszichiáter mondta . Várható változás?
2016. dec. 14. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Előtte kellett volna érdeklődöd, ez a PÁV egy szemét dolog.


De mondok pár hasznos dolgot, akiket érint, annak idején nekem is meggyűlt a bajom a PÁV - val, aztán megkaptam a 2. - est határozatlan időre, kis protekcióval.


De a lényeg, bocsánat a "kiabálásért":


AKINEK ESETLEG VOLT ITTAS JÁRMŰVEZETÉSE A MÚLTBAN, NEM SZABAD A PÁVON MEGMONDANI!!


Semmilyen korábbi büntetést ne valljatok be!!!Mondj egy - két tilosban parkolást tessék - lássék, esetleg kisebb gyorshajtást, hogy ne legyen gyanús, hogy ártatlan bárány vagy, de ittas vezetést, balesetet semmi esetre se!!


Ami történt, megtörtént, ha valaki ilyen hibát követett el, már vélhetően megbűnhődött érte és tanult belőle. De ha elmondod a PÁV vizsgálaton, nem fognak figyelmeztetni, végigcsináltatják veled az egész herce - hurcát és a végén megtagadják a kért minősítést.


Azt kell mondani, amit hallani akarnak, a lényeg a pszichológus nyanya szimpátiája, ha az megvan, engednek javítani és jó eséllyel megkapod a minősítést. Ez a legfontosabb: a pszichológus szimpátiája, ezen áll vagy bukik az egész. (Hacsak tényleg nem teljesen hülye a pályázó)


Tesztek: Szondi teszt. Nincs jó megoldás, a képek mind őrülteket ábrázolnak. Látszólag figyelmesen válogasd őket, de légy határozott, ne hezitálj. Te profi vagy, precíz, figyelmes ember. Erre van szükség.


Rorschach teszt, a tintapacás. Itt sincs általános jó megoldás. Próbálj pár mondatban a "kép" egészéről átfogóan beszélni, légy precíz, határozott, mutass rá egy - egy részletre, de a kép egészéről is legyen pár szavad.


Nem szabad hőbörögni, ezt is figyelik. Aki "ugat", "mi köze ennek a vezetéshez", hasonlók, az eleve bukta, együttműködőnek és türelmesnek kell lenni. Te profi vagy, megoldod, a stressztűrés is a vizsgálat része. Ha azt kérik (csak vicc) ugrálj békaügetésben, akkor azt is próbáld a tőled telhető legjobban kivitelezni, minden vita nélkül.


Ki kell hangsúlyozni - akár hazudni is - hogy gyakorló sofőr vagy és a megélhetéshez kell a PÁV.


Ha a fentieket figyelembe veszitek akkor egy átlagos képességű ember simán teljesíti.

2016. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

így van, a páv kettőt egy átlagos ember is teljesíti.

ha te másodszor is buktál, akkor hagyd veszni.


az nem igaz amiket írtál...

2016. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még hagyján is a történet, de ma reggel átolvastam megint, friss fejjel az egész üzenetüket, amiben jelölik mik a hibáim.

Második fejezete alevélnek azt taglalja, ha harmadjára nem megyek, akkor rendkívülire kell mennem, amiről azt sem tudom micsoda ! Meg mibe kerűl, meg hol kérelmezzem azt a pálya alkalmassági vizsgálatot.

A képzést ráadásul a munkaügyi indította el, úgy is mindenki elvégzi alapon, most meg az elméleti tanterem kong az ürességtől, mert szinte alig van, aki átment ! A tanárnak mutattam, meghökkent és hüledezett, ilyet még nem látott, hogy fellebezés meg rendkívülire kérelem !


Ha a rendkívülin is megbuktatnak, elveszik a jogsimat? A B kategóriám kivonják, vagy mi lesz? Bíróság ugeszseg elé kell állnom, mert nincs 8 ezrem vonatjegyre meg 15 ezrem vizsga díjra? Mit hisznek komolyan ?!


Van két gyermekem akik nélkülöznek, vagyok én aki ez év vége óta állás kereső, én pénzt ha van is, gyermekeim étkeztetésére adom, nem erre a fejetlen önző piti dilettáns aljas maffia csináljuk ki a másikakat, ha nyomorék munkanélküli, haljon is meg alapon !

2016. dec. 15. 08:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, nem birok kifizetni még egy vizsgálatot! Ha csak rendkívüli vagy Páv2es, ha bevonják a jogosítványt, Mert nem megyek többet vizsgálatra, mert ilyet is taglal a levél, egy pszihcologus miatt, tegyék, polgári pereleni fogok.
2016. dec. 15. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Èrdekes, az fel sem merült benned, hogy alkalmatlan vagy... biztos beülnèk mellèd...

Bementem, pár óra ès jöttem a határozatlan időre szóló papírommal.

2016. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre alkalmatlan lettem Páv 2-n, aztán bevágtam a durcát és elvégeztem egy tanfolyamot(villanyszerelő).

Idén végeztem vele, de mivel minden álmom hogy buszsofőr legyek jelentkeztem még egyszer páv2-re, azon a napon amikor megjött a csekk meg a boríték, kaptam egy külföldi állásajánlatot, álom ide-álom oda elvállaltam. Hála isten nem mentem el, megkíméltem volna magam egy ilyen tortúrától.

A vezetésemről meg ne is beszéljünk, havi 5e km személyautóval meg kisbusszal, és munkatársaimat meg lehet kérdezni, ki mellé ülnek be legszívesebben, mindenki ugyan azt fogja mondani hogy mellém, és nem azért mert a többi pilóta rosszul vezet, csak nálam mégis jobban érzik magukat, biztonságban. Aki eddig nem tudott autóban aludni, az amióta én a cégnél vagyok és vezetek azóta alszik az autóban, persze meg lehet magyarázni hogy az ember 52 évesen változik meg, de na, fehér falra vetítsünk.

Ez a páv egy tipikus magyar istenverte baromság, európában ilyen nincs és nem is volt, csak nálunk, hát kenjék a hajukra, majd ha nem kell, akkor buszsofőr leszek, vagy ha más nem, egy másik ország, másik utasaival, páv nélkül.

2016. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez azért ilyen, mert Ofas képzés, államiszintű támogatott képzés sofőr féléknek! De mondom, az nao 8 részeggel álltam egy folyosón a 2.n 4. Pávon, senki meg nem szondáztatta eggyikuket sem! plusz léderegtek balra jobbra, mind az nap megkapta az alkalmas lapot! Én meg aki nyugisan kivártam a sorom.. ott telt el 9 órám! Portán igazolást, foldszinten igazolást vittem, hogy eza bizonyíték, ilyen az ország! Egy kupac maffia ! Munaknélküli vagyok gyerekkel, hogy a csudába álljak utaázst oda vissza meg pótvizsgát ?/ de most normálisak? ez a határozat... ha meg nem megyek, akkor rendkívuli... én meg gondolok eggyet, és pár társammal bíroságig viszem az ugyet, hogy pénzt kért a pszichológus többőnktől is a sikeres vizsgáér! komolyan megtámadható az egész, ez a galiba oka! munkanelkulitol penzt kerni, ertitek?!
2016. dec. 20. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mihez kell a PÁV II. egyébként? Egyszer még próbáld meg, de ha harmadszorra sem fog sikerülni, akkor el kell fogadni, hogy a hiba benned van. Háromszor nem szúrnak ki az emberrel, nyugi. :)
2018. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!