Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember vagyok?

Milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskoromban mindig a nagyszüleimnél töltöttem a nyarakat. Mindig nagyon szivesen mentem ők meg boldogan fogadtak. Sokféle programot szerveztünk meg együtt, gyakran játszottunk, sokféle dologra megtanítottak, és szinte mindent elmondhattam nekik, ami nekem sokat jelentett. Röviden, nem nagyon éreztem különbséget a szüleim és nagyszüleim közt. Amikor 8 éve a nagypapám meghalt, még nem is nagyon fogtam fel hogy mi is történt. Volt persze hiányérzetem de nagyon más nem. Múlt hónapban halt meg a mamám is. A temetésén nem éreztem igazán semmit, pedig tudom hogy szerettem. Körülöttem mindenkin látszott, hogy nagyon megviselte őket a dolog, én meg csak azon töprengtem mikor mehetünk már haza. Emiatt eléggé pszhichopatásnak tűnhet a dolog, de az igencsak megviselt hogy nem éreztem semmit. Akkor voltam igazán szomorú, de nem a mama miatt, hanem mert hogy lehetek

én olyan ember, aki a nagyija temetésén alig várja, hogy hazamenjen és a barátaival lógjon, focizzon, egyen, vagy gépezzen. Ugyanez van akkor is amikor például nem tudok a villamosról leszállni egy mozgássérült ember miatt mert elájja az utat. Látom rajta hogy ez neki sem a legkellemesebb helyzet és igencsak fájdalmai vannak (érzelmi vagy fizikai), de legszívesebben ott rúgtam volna le a lépcsőről. Miután persze egy óra múlva elgondolkozok rajta, nem tudom elhinni, hogy ilyen egy bunkó állat vagyok ami aztán jól megvisel. Sok ilyen példa van még, ahol eléggé önző vagy nemtörődöm vagyok, amikre aztán visszagondolva jönnek elő az érzelmek. Mitől vagyok ilyen?


2017. jún. 24. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Átlagos ember vagy, nem csak neked vannak hasonló gondolataid temetésen vagy ha egy vénembert lát a bkv-n.


Egyszerű evolúciós tényező, hogy a saját magad jó létét helyezed előtérbe, teljesen normális.

2017. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Olyan ember vagy, aki sok magyarázatot ír egy kérdéshez.
2017. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan átlagos, mint a nagy átlag. Érdektelen, önmagadon kívül nem érdekel senki, tanúsítasz ugyan megbánást, de ennyi, nem több.
2017. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-akkor jó :) azt hittem valamilyen problémám lehet


2-ha vicces akartál volna lenni nagyon nem jött be...

2017. jún. 24. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!