Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, egyetértetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egyetértetek velem? 15/L

Figyelt kérdés

Két és fél honapja együtt vagyunk és azért akar szakitani velem mert én nem akarok vele ... Akkor is kiakadt amikor azt mondtam neki hogy három hét után a szüleim nem engednek együtt aludni. Erre ezt válaszolta, milyen az hogy elmész a barátnődhöz és nem alhattok együtt. Meg azt mondja higy gyerekes vagyok mert nem akarom mégcsak azt sem meg azt sem. Meg higy mások nem várnának ennyit.

UI.: a barátom 17


2016. aug. 10. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól értem három hete vagytok együtt? És még nem volt meg az első alkalom. Persze hogy egyetértek hogy korai.
2016. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szerintem az a gyerek hülye. 15/F
2016. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen igazad van jobban járnál nélküle mint vele
2016. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy a legnagyobb hülye, ha ezek után együttmaradsz vele.
2016. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Megmondó Ember ***** válasza:
100%
Igazad van, és nem mellesleg örülök, hogy így gondolkodsz.
2016. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Hülye kan... Ez korai főleg 3 hét után.
2016. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van teljesen és 16 vagyok, de én se akarnám azt és nekem se engedték volna, hogy együtt aludjak vele hagyd a fenébe jobb neked nélküle nem érdemel meg, neki akkor egy ki r*bi kell.
2016. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátod megpróbál érzelmileg zsarolni azzal a céllal, hogy lefeküdj vele. Úgy gondolom, hogy meglehetősen egészségtelen olyan kapcsolatban élni, amelyben a másik fél érzelmileg zsarol, úgyhogy én azt javaslom, hogy szakíts vele.


A szex természetes része a párkapcsolatoknak, de csak akkor, ha mindkét fél vágyik rá. Keress egy olyan srácot, akit érdekelsz, akivel jól érzed magad és aki ugyanígy viszonyul hozzád. Aztán ha mindketten úgy érzitek, hogy le szeretnétek feküdni egymással, akkor majd megtörténik a dolog. A lényeg, hogy közös döntés legyen és ne az egyik fél nyomásgyakorlásának eredménye, mert akkor nem fogod élvezni a szexet, ami később rengeteg problémát okozhat a magánéletedben.

2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

F*s* a barátod.

Én is tudnék várni még 1 évet is...

20F

2016. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértéseket főleg a ferfiak szemszögéből :)
2016. aug. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!