Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt már így? Miért...

Más is volt már így? Miért jöhetett elő bennem ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egyszer valahol vagy valakik előtt felvágni (pl. egy leendő osztálytalálkozón). Jó lenne, ha irígykednének rám azért, mert lenne egy csodaszép barátnőm (akkor is, ha most nincs), jó életem, házam/lakásom és egy álommelóm, ami azt takarja, hogy egyszer talán híres zenész is lehetnék. Hogyan változtathatnék ezen? Nagyképűnek tartanám magamat és alapból nem vagyok ilyen. 21/f

2017. jún. 25. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvégzel valami nagyon jó,piacképes szakot. Találsz valami nagyon jó munkahelyet,mellette egészséges szinten spórolsz,(mert ugye minden pénzt el lehet költeni.) Adj magadra,járj el edzeni,nézz ki jól.
2017. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha bennem is felmerülnek ilyen gondolatok. Szerintem ez teljesen normális.

Úgy tudsz változtatni ezen, hogy belátod végre, hogy nem szabad mások véleményével foglalkozni. Csak saját magaddal foglalkozz.

2017. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben munkál ilyen vágy. Nincs ebben semmi rossz. Keresd meg, amiben jó vagy, és abban fejleszd tovább magad.
2017. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!