Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy egy egyedülá...

Miért lehet, hogy egy egyedülálló nagyon jó pasi nem veszi észre egy nö közeledését sem, még a legegyértelmübbet sem (pedig nem meleg)?

Figyelt kérdés

Még az se esik le neki, hogy az egyik kolleganö azt mondja neki "nagyon jól áll ez az ing, kihozza az izmos karod" és közben simogatja a karját, vállát. Nagyon jó csajról van szó aki okos is. A srác semmit nem reagál. Már 2 éve nincs barátnöje. Nem meleg, a barátai szerint keresne valakit. Nagyon sok csaj próbálkozik de észre se veszi, mint akinek nem esik le.

Pletyka szinten hallottam hogy az elözö barátnöje agresszív volt vele, mások elött is leüvöltötte, odaütött neki. Ezt évekig türte a srác. Mutatták a csajt, hihetetlen hogy vele volt. Egy elhízott, csúnya nö, régi képein se jobb.


Van olyan pletyka róla, hogy középiskolában 40 kilós alacsony, pattanásos, ronda srác volt akit szétszivatott az összes csaj. Kicsit hihetetlen mert most kb 185 magas, izmos, szélesvállú, nagyon jóképü.

Lehet hogy emiatt nem veszi a lapot? Vagy túl jónak tartja ezeket a nöket? Máskülönben miért lett volna egy igénytelen, ronda, agresszív nöszeméllyel?


2017. jún. 26. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Nekem olyan érzésem van, mintha férfi írta volna ki a kérdést.
2017. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Középiskolában alacsony volt, aztán lett belőle 185 centi? Ez egy kicsit azért fura.
2017. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be neki külsőre. A legtöbb pasinak az sem jön be ha nyomulnak rá, majd ő vadászik. Azért mert férfi, nem azt jelenti, hogy minden nő jó neki, aki ráakaszkodik, főleg, ha még hozzá is ér. Pasiknak is lehet ez taszító.
2017. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért dura : " "nagyon jól áll ez az ing, kihozza az izmos karod" és közben simogatja a karját, vállát". Nem akarja durván elküldeni, inkább úgy csinál, mint aki nem veszi észre. Még is kolléga. Mondjuk én akkor is elhajtanám a pi...ba az ilyen nőt. Aki magáról kijelenti, jó nő, és okos is, hát az többségében nagyon nem az. Az, hogy két éve nincsen nője, amiről tudnak mások, az nem azt jeleni, hogy senki nincs.
2017. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A dagik nem jönnek be neki, csak barátként. A haverjai szerint, ezt szokta mondani. Magamról nem mondok véleményt, de nem vagy csúnya, de a barátnőm igazán szép csajszi. Inkább az a gond hogy bátortalan, mamlasz a srác mint aki fél a nőktől. Nem szokott senkire vadászni csak mondja a haverjainak milyen jó ez meg az a csaj, aztán utána meg nem csinál semmit.


Nem tettem fel ilyen kérdést eddig, amúgy én se hiszem el hogy a suliban alacsony volt és ronda. Ezt úgy mondta valaki. Nem hinném hogy ekkorát változott volna!!!

2017. jún. 26. 16:53
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy férfi az örökké kombináló, apró rezgéseket figyelő női logikamenet és az autizmus között valahol félúton van. Ha valaki akar tőle valamit, mondja meg kerek perec.


2. Ezer oka lehet, ami miatt mostanság nem kívánkozik kapcsolatba bonyolódni.


3. Nem biztos, hogy az esetei vagytok. Ha valakinek valami nem az esete, akkor hozhatják abból a kategóriából a szépségkirálynőt is, hiába...


Van, aki későn növős fajta. Ami azt jelenti, hogy 2-3 évvel el van csúszva az átlagtól. Ők kisebbek egy fejjel az osztálytársaiknál. Aztán van, aki kicsi is marad, mert tényleg alacsony fajta, meg van, aki aztán 18 éves korára behozza, sőt le is hagyja a többieket, mert nem genetikailag kicsi, csak későn érő típus volt.

2017. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok csajos. Mondjuk nekem fura, hogy ennyire rugózol a kövérségen. Bántottak kövérek?
2017. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Minek kell ezt így túlbonyolítani? Ha tetszik neked, hívd el egy randevúra és amikor kettesben vagytok mondd el neki konkrétan mit szeretnél tőle. Aztán majd reagál rá valamit. Nem simogatni kell meg bókolgatni neki basszus... Szóból ért a magyar ember!


31/N

2017. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi, adom az utolsót.
2017. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%
Kicsi a farka vagy hasonló...
2017. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!