Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy extrém kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy extrém kérdés, de elgondolkodtam rajta: szülnétek gyereket egy meleg barátotoknak?

Figyelt kérdés

Lassan 40 éves nő vagyok, 10 éve lett vége egy 10 éves kapcsolatomnak (végén házasság). Azóta semmilyen kapcsolatom nem jön össze, pár hónapnál tovább semmi sem tartott, éves óta csak szexpartnereim vannak.

Lassan kezdem feladni, hogy találok a következő 1-2 évben egy olyan normális férfit, akivel családot alapíthatok, pedig mindennél jobban vágyok egy gyerekre.


Van egy meleg barátom. 15 éve ismerjük egymást, mindent tudunk a másikról, nagyon jó barátok vagyunk. Ő 6 éve van együtt a párjával és nagyon szeretnének gyereket, ami ugye elég nehezen megoldható az esetükben. És felvetette nekem, hogy mi lenne, ha én lennék a gyerek anyja, és felváltva nevelnénk. Mármint mint akár egy elvált pár.


Először idiótaságnak tartottam, aztán egyre inkább elgondolkoztam rajta. Lehet, hogy nem lesz lehetőségem rendes családban gyereket vállalni, őket szeretem, megbízom bennük, ismerem az értékrendjüket, megbízható, jó emberek, akik nagyon szeretnék a kicsit. És nem is marakodnánk úgy, mint az elvált szülők.


Szóval egyre inkább hajlok a dologra, sokan nevelnek így gyereket, a különbség, hogy mi tudatosan vágnánk bele és ott lenne egy másik fél is.


Ti azonnal elutasítanátok, vagy lenne esély arra, hogy belemenjetek?


(undorító homofób megnyilvánulásokra nem vagyok kíváncsi)

Köszönöm



2017. márc. 26. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
És mit mondasz majd később a gyereknek, hogy hol az apja és miért ő az? A gyerek nem egy porszívú amit felváltva használhattok egy barátoddal...
2017. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ő lenne az apja, nem használni akarjuk. Jézusom.
2017. márc. 26. 21:13
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Simán! Egy gyereknél az a lényeg, hogy szeretetben nőjön fel, ráadásul 3 olyan ember lenne, aki igazán szeretné a kicsit. Inkább ez, minthogy meggondolatlanul szüljek valami gyökérnek, aki aztán nem is szereti.
2017. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Off: Hogy érted hogy nem megoldható az ő esetükben? A ti esetetekbe miért lenne megoldható?

Én nem szülnék Nekik ne haragudj. Vagy párban, vagy csak magamnak, de ez az én véleményem.

2017. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#4

Elején írta, hogy melegek.

2017. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, bele mennék. De a spermát beültetnétek vagy szexelétek? Mert nehogy féltékeny legyen a párja.
2017. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

A meleg pár közül a kevésbé meleg mennyire nem tűnik melegnek? Tud olajat cserélni az autóban, láncfűrésszel fát aprítani...stb? Szóval ilyen férfias dolgokra gondolok, amit a gyerek csak az apjától tanulhat meg.

Ha ezt megkapja, akkor valószínűleg nem gond, ha egy meleg pár és te neveled majd. Viszont lehet hogy ő is meleg lesz?? Van egy ismerősöm, akiknél a rokonságban rengeteg a meleg férfi. Valószínűleg öröklődött. :/ Szerintem a természetnek a születés szabályozása lenne normál esetben, hogy még véletlenül se szaporodjanak. Nem megbántani akarom őket, ez csak az én álláspontom.

2017. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

A gyerek lelki fejlődését figyelembe véve, nem hiszem, hogy ez egy jó ötlet.

30/f

2017. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Mintha mar olvastam volna ilyen esetrol. Mindenesetre szerintem nem helyes tudatosan ilyenbe belevagni. Mas dolog, hogy megeshet, valakivel gyereket vallalsz, de elvalnak idovel az utjaitok, de eleve igy kezdeni...szerintem nem helyes. Nem azert mert meleg par, ha azt kerdezted volna hogy az agglegeny hetero baratoddal vallalnal igy gyereket, azt se tartanam jo otletnek. Ja, es mi van, ha veghezvinned, aztan betoppan a nagy o az eletedbe?
2017. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az én barátom teljesen férfias. Igazából, amikor megismerkedtünk, kicsit bele is estem, nagyon tetszett, mint férfi, és ugye közvetlen volt velem, barátságos...erre kiderült, hogy meleg :) Nah mindegy. A lényeg, hogy meg nem mondanád róla. Sportos, motorozik, mérnökként dolgozik, elegánsan öltözik. A párjának a gesztusaiból le lehet venni, de ő sem a "ratyi fajta" meleg - már bocs a kifejezésért. Tehát nem hiszem, hogy bármi negatív lenne abból.


Persze együtt élnek, és azért ki kell találnunk, hogy mindez hogy lesz a gyereknek "tálalva" vagy egyáltalán. Nem tudom. Én leginkább ilyeneken kattogok. Meg ugye hivatalosan csak az egyikőjük lehet apa, tehát csak neki lennének apai jogai. Ez persze az ő dolguk lerendezni, de azért ez is jelenthet bonyodalmakat...

2017. márc. 26. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!