Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érzelmesebb, egyedülálló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmesebb, egyedülálló meleg srácok! Hozzám hasonlóan nektek is kicsit nehezebb megélni a karácsonyt? 21f

Figyelt kérdés
Ilyenkor még inkább előtörnek belőlem az érzelmek. Belőletek is?

2016. dec. 23. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Belőlem is.. és nagyon fáj de mint eddig, megprobáom elnyomni az érzelmeim és csak hülyén mosolyogni :D 18f
2016. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 teencurious ***** válasza:
96%

Ismerős. :/

Sorozatozz rengeteget, rajtam az segít. Bár éjjel amikor elalszom akkor mindig csak arra tudok gondolni,hogy nincs mellettem senki aki magához húzzon. :/

18

2016. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is egyetértek. Annyira jó lenne valakit megölelni együtt lenni vele, de most inkább probálok a barátaimmal kedves lenni. Pedig sajnos az egyikbe még bele is vagypk esve, de olyan jó lenne együtt lehetnék vele. De nem lehet neki barátnője van. Ilyenkor hiányzik egy társ
2016. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is nehezen élem meg ezt az időszakot így egyedül :/ Jó lenne valakit szeretni már!

27/F

2016. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Igen, nehezebb...

Azon gondolkodtam, hogy igazából nekem minden megvan, amit pénzért meg lehet venni. Mire is vágyhatnék még? Most ezt ne úgy értsd, hogy gazdag vagyok. Hanem általános dolgokra, ami szerintem sok emberre igaz. Persze vannak, akiknek egy új ájfon7 a tökéletes ajándék, az minden vagyok. Lehet én is tudnék mit kitalálni, hogy mire lenne még szükségem; valami új, jobb és szebb. De azok nem tennének boldoggá. Persze nagyon örülök neki, hogy ha pl. kapok/veszek magamnak egy új könyvet, de amire igazán szükségem lenne, azt ne tudja senki megvenni... Szóval én idén karácsonyra feladtam a leckét a Jézuskának. Remélem, ha van kapacitása teljesíti is őket. :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2016. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok. Ilyenkor jobban előjön belőlem a szeretetéhség, a szeretetet érzés hiánya. Egy társ lenne magam mellé a legnagyobb ajándék akivel egy erdei viskóba egész álló nap szeretkezve tölteném el a karácsonyt.
2016. dec. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az elmúlt egy hónapban egy csomószor el sírtam magam, pedig korábban soha :D

Nem tudom mi van :D

De a mostani hangulatomat az eddigi három és a két ünnep közötti egy vizsgám amortizálja...

Attól tartok, hogy ez a karácsony egy katasztrófa lesz, és még ma összeveszek valakivel :D

2016. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem karácsony körül, hanem tavasszal kezd nagyon "sírni" a szívem. Amikor már minden virágba borul, mindenki túlfűtött szexuálisan és szerelmes lesz. És még a suli is akkor a legkeményebb...
2016. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még jobban hiányzik egy ölelés. Amúgy is szeretem ha szexben pl mikor vége van lehet bújni, simizni, ölelni. De meglepő módon erre nem vágyik senki. (Szexhaverok) :( nem is értem.
2016. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Este elalvásnál jól esne, ha valaki lenne mellettem és átölelne, de napközben a családom tompítja ezt a hiányt. Azért örülnék ha lenne valakim, nagyon vágyom egy érzelmekkel teli kapcsolatra. 18/f
2016. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!