Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyedülálló meleg fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló meleg fiatal fiúk! Szerintetek mi az oka, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
Kb. 25 év alatti srácokra gondolok most.
2016. jan. 31. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, 2 éves kapcsolatom most ért véget, azóta csak szexpartnerem van/volt 2, nem akarom lekötelezni magam egy darabig.
2016. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom... pedig kedves,baràtságos,és sokak szerint szerethető embervagyok. De akkor mijért utasítanak el mégis??? Nem értem a mai embereket... én pedig nagyon tudok szeretni... csak minden a pénz körül forog... ez szerintem a legnagyobb gond.
2016. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. 20f
2016. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Halvány fogalmam sincs, de már egyszerűen borzalmas egyedül... 20 vagyok, és még nem volt kapcsolatom, pedig szerintem semmi baj nincs velem.

Ezek szerint lehet, mégis benne van a hiba, csak azt sem tudom, mi

2016. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Sose találtam olyan személyt, akivel összeillenénk. Gondoltam eddig... most úgy tűnik, hogy a távolsággal van a probléma vagy valami más baj van velem, amiről nem tudok.


20/F

2016. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

nekem a lakohelyem :\ pedig eddig akikkel beszeltem azoknak bejottem

18\f

2016. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egyszerűen nem találtam olyat aki tetszett és ismerkedhetnék vele. Mert teszem azt heteró volt.
2016. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok és eddig az összes aktív akivel találkoztam csak egy alkalmasra tervezett pedig szívesen ismerkednek komolyabban is:/

17/f

2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig egyetlen egy aktívval se találkoztam, ráadásul itt Szlovákiában elég nehéz ismerkedni. 18f/p
2016. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akivel eddig megismerkedtem vagy idősebb volt (kb velem egykorú srácot szeretnék magam mellé), vagy messze lakott, vagy a belsője/külseje nem jött be. egyébként meg nem is tudnék fenntartani egy rendes kapcsolatot. 19 vagyok, szüleim tudják mi a helyzet, de nem fogok senkit se felhozni magamhoz. vitát meg nem akarok hogy kihez megyek mindig, miért megyek stb.
2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!