Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez a fura jelenseg a...

Mi lehet ez a fura jelenseg a laptopomon?

Figyelt kérdés
Egy hp laptopom van, win7-el. Már 4 eve van meg, nem volt vele problemam. A nyaron tonkre ment, nem tudott bootholni. Elvittem szervizbe, ahol újra tettek, es uj hdd-t kellett venni bele, az volt a hunyo. Latszolag nincs gond, de par napja allandoan beporog. Megfigyeltem, h pontosan 10 percenkent. Nem tudom megallapitani mi, de mingha cd-t olvasna be. Nincs benne cd, defender futtatva, minden rendben, driverek stb. Valaszokat elore is koszonom!

2016. nov. 27. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem melegszik nagyon?
2016. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam neked. Egyébként borzasztóan. Azért volt furcsa, mert mindig ugyan akkor történt ez a bepörgés pl: 10.06, 10.16, 10.26 ..stb.
2016. nov. 27. 22:05
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Szerintem valami szoftveres dolog lehet a háttérben. Feladatkezelő/Teljesítmény/Erőforrás-figyelő-ben a Lemez fülön figyelheted, hogy felpörgéskor melyik folyamat használja leginkább a HDD-t.
2016. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnéztem, és az égegyadta világon semmi sem változott. Annyit vettem észre, hogy az Windows Update le van tiltva a futtatásokban, vagyis le volt. Ez biztos, most is le van, de valamiért "nem x-es a zászló". Nagyon csúnyán kifejezve. Gondolom ez lehet a probléma, hogy szépen keresi magának a frissítést 10 percenként, és ezért is melegedhet.
2016. nov. 27. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ki kellene tisztítani a hűtését is.
2016. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem rendszeresen átfújatni, attól függetlenül mindig ráfér, köszönöm!
2016. nov. 27. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!