Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy nagyon vissza fogott vagyok ha tobb ember vesz korul egyszeruen nem tudok bekapcsolódni a témába. De ha 1 emberrel beszélgetek akkor orákig el tudok lenni vele ha meg merges vagyok akkor bárkihez hozzá szólok akár legyen az egy 80 éves öregasszony apám az nagyon beszédes egy munkahelyen dolgozunk szinte be nem áll a szája csak mondja a hülyeséget én meg nagyon irigylem emiatt. Anyám volt ilyen állítólag de ő meg tudott változni nekem is menne? Vagy mennyek el pscihológushoz? Nők terén meg ne is beszéljünk akár mennyire próbálok hozzajuk szolni csak egy sziat birok kinyogni mar elegem van utalom magam emiatt nagyon. Mért nem tudtam olyan lenni mint apám
2017. jún. 27. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális vagy, csak kicsit gátlásos. Az emberek többsége jobban elvan 1 másik emberrel, mint egy csoporttal ez is természetes.


A feloldódás egy lassú, de tanulható folyamat. Az első eleme, hogy köszönj mindenkinek akit meglátsz, méghozzá változatosan, kedélyesen, mindig más szavakkal. Legjobb portásokon gyakorolni.

2017. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi baj veled az emberek többsége nehezen barátkozó típus. Próbálj odamenni a vsoporthoz és beszélgessetek a munkahelyről elvégre is egy helyen dolgoztok szóval hasonló az érdeklődési kör. Kérdezősködj a hobbijukról vagy a családjukról és előbb vagy utóbb majd feloldódik a feszültség. 🙂
2017. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mostanába szoktam köszönni az utcan par embernek meg nagyon sokan ismernek ha egy egesz nap azokkal vagyok akkor fel tudok oldodni de masnap ha megint talalkpzok veluk ugyan az van ilyenkor mivan ?
2017. jún. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!