Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi csoporttársam el...

Egyetemi csoporttársam el akar taposni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek azt hazudja, hogy butavagyok így meg úgy. Lenéz, de a szemembe nem mondja. Közömbösen köszön és előre köszön nekem, a hátam mögött pedig pocskondiázik rólam. Volt olyan másodéves, aki elkezdett rajtam gúnyolódni,hogy milyen arcom van, minden előzmény nélkül. Az előző félévben még kedves volt velem, most pedig csúfolódik. A csúfolódónak nem köszöntem vissza, ezért megjegyezte, hogy valóban buta vagyok.

Miért akarnak elnyomni? Mindketten fiúk, én lány vagyok. Olyan szakra járok, ahol a fiúk vannak többségben. Akik eddig kibuktak vagy szakot váltottak, azokat bezzeg nem nevezik hülyének, engem akkor miért?

Konkurenciát látnak bennem?



2017. jún. 27. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Van baráti társaságod, ismersz normális embereket a szakodon? Érezd jól magad velük, mászkáljatok el szórakozni, a csoporttársakat meg sz..rd le, diplomáért mentél oda, nem az ő elismerésükért. Ha belefér, van lehetőség és kedved is hozzá, TDK-zz, menj versenyre, ahogy lehet, gyakornokoskodj egy kicsit, hogy kapcsolatokat építs. 5 év múlva pofán röhögheted bármelyiket, ha összefuttok.
2017. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk sokan a szakon, és eddig egy tárgyból hirdettek meg legalább 3 különböző időpontban gyakorlatot. A többi előadás és gyakorlat is velük együtt van. Igen, kicsit olyan, mint a középiskolában. Pontosan a kis létszám miatt tudunk egymásra is figyelni.
2017. jún. 27. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!