Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lefekvés előtt mindig arra...

Lefekvés előtt mindig arra gondolok, hogyha öngyilkos lenék és visszahoznánka fontos lennék bizonyos embereknek. Miért gondolok ilyenre, ha tudom nem vagyok fontos senkinek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert arra vágysz, hogy az légy.
2014. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Élő?
2014. dec. 10. 17:55
 3/5 anonim válasza:
Nem! :D Fontos másoknak! És ha úgy is gondolod, hogy senkinek nem vagy fontos, tudd, hogy ez nem így van! Téged is van aki szeret! :)
2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En hasonlon gondolkoztam minap, hogy ha meghalnek vagy megrendezett halalom lenne vajon kik jonnenek el a temetesemre (most csaladot leszamitva) baratok kozul felteve ha tudjak hogy lessz. Valoszinuleg nem sokan de erdekelne lenne-e olyan ember akire nem szamitanek vagy olyan akiben nagyot csalodnek mert nem jott el. Es ha nem jott el vajon azert mert hidegen hagyom vagy mert.... Nem folytatom mert hosszu es nagyon OFF sorry :D
2014. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem ez a jó módja annak, hogy elfogadtasd magad másokkal. "Ha öngyilkos lennék és visszahoznának, fontos lennék bizonyos embereknek". Hát nem, nem lennél fontos akkor sem. Mert csak rájuk kényszerítenéd, ez amolyan érzelmi zsarolás lenne a részedről, hogy ha nem foglalkoznak veled, akkor öngyilkos leszel. Nem tudom, kb. ez olyan, mintha valaki fejéhez pisztolyt szorítanál, hogy szeressen, különben lelövöd :D Külső zsarolásokkal nem lehet egy ember irántad való érzelmét befolyásolni!


Próbáld már úton elfogadtatni magad másokkal, hogy természetes módon nyissanak feléd az emberek és kedveljenek. Egyébként elárulom, a legtöbb ember még így sem fog foglalkozni veled, mert az emberek világa alapvetően önző. De elég megtalálni azt a kis kört, amelyben jól érzed magad, barátokat, barátnőt/pasit - attól függ, milyen nemű vagy. No és ott vannak a családtagjaid is. Rajtad is áll, hogyan viszonyulnak ezek hozzád. Ha te is akarod, lesznek hozzád közel álló emberek, ha te is úgy állsz hozzá, ők is úgy fognak hozzád állni.. De ha érzelmileg zsarolsz embereket, hosszabb távon hidd el, inkább magányosabb leszel!

2014. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!