Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb gyerekkori...

Mi a legnagyobb gyerekkori traumád?

Figyelt kérdés

Nekem az, amikor anyám nagyon felhúzta magát valamin meg amúgy is stresszes napja volt és nekem támadt. Azt mondta, ag yon ver, és nekem semmi kétségem nem volt afelől, hogy ezt is megteszi vagy minimum kárt tesz bennem. Igazából halálfélelmem volt. Szóval bebújtam egy szekrény mögötti résbe és ott vártam, míg apa megjött és leállította anyámat. Ekkor voltam 4-5 éves.

Neked mi a legmegrázóbb dolog, ami történt veled gyerekkorodban?


2017. jún. 28. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
8 év körüli lehettem amikor nagyszüleimnél nyaraltam és a kuvaszuk széttépte a lábam. Azóta félek a kutyáktol.
2017. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még általános iskola alsó tagozatos voltam, amikor imádott nagypapám rákos lett. Még elég sokáig élt azután, de amikor évekkel később megértettem, hogy meg fog halni ebben a betegésgben, akkor az nagyon felkavart.
2017. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Engem molesztált az unokatestvérem kislány koromban.
2017. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholisták lelki terrorban tartottak. Apám (utálom így hívni), 3 évesen úgy nyakon vert, hogy felnyaltam a padlót. Nem sokkal ezután kikerült az életünkből...de itt nincs vége. Anyámnak 2003-tól mostanáig három élettársa volt, mindegyik ivott és agresszívan viselkedett, nyomdafestéket nem tűrően beszéltek velem, megfosztottak minden önbizalmamtól, önbecsülésemtől. Gyermekkoromban nem kaptam meg azt a szeretetet, amire vágytam, nem hallgatta meg senki igazán a gondjaimat, így most ide járok fel ,,önsajnáltatni".
2017. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
(Amúgy apám is durván iszákos volt.)
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Amikor 12 évesen az unokatesómnál aludtam. Két szobás házban laktak, a szülei aludtak az egyikben, mi meg a másikban. De mi nem aludtunk, zajongtunk hajnalig ezért a szülei szétválasztottak minket, ő aludt az anyukájával nekem meg az apukájával kellett aludnom egy ágyban. Arra keltem fel, hogy nyúlkál a takaró alatt :(

Borzasztó visszagondolni erre.

2017. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Volt több dolog is. Például kisfiú koromban szexuális erőszakot szenvedtem el, behatolással.
2017. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,mennyi szörnyű eset! Nagyon sajnálom!
2017. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Tényleh em valami hú de borzalmas eset, és jó dolog az irónia, de akkor ott tényleg nagyon megrémültem.
2017. jún. 28. 23:55
 10/16 anonim ***** válasza:

8 éves voltam mikor a szüleim elváltak, anyám újra férjhez ment, a férje évekig bántalmazott testileg és lelkileg is, míg végül el tudtam szabadulni otthonról. Apám "csak" lelkileg terrorizált.

A többiek kommentje se semmi... Undorító világot élünk.

2017. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!