Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ez? Ilyenkor a...

Hogy lehet ez? Ilyenkor a neveltetese nem volt igazan jo?

Figyelt kérdés
Hogy van egy ember, aki jo csaladi neveltetesben reszesult, mindene megvan, csalad, baratok, baratno,munka, penz, es megis frusztralt, kenyszeres, nem erzi jol magat,kozben allitja, hogy igen. Potcselekveseket csinal.
2017. jún. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Például miket? Te honnan veszed, hogy nem érzi jól magát?
2017. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Latszik, frusztralt, gorcsol mindenen, pedig mindene sinen van, ejszakai eletet el, szereket hasznal neha. Mindig tobb kell neki.
2017. jún. 28. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy :


-van képmutatóan szerető családja

-állbarátai

-pénzéhes nője

-dögledező cége

-nulla jövőképe



Vagy telhetetlen akkor valóban rossz, foghíjas nevelést kapott.

2017. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem csak unatkozik. A legtöbb ember ezért keres pótcselekvést, mert mem találja a helyét az életben.
2017. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta letettem a cigarettát, rászoktam erre arra, nem jelenti azt, hogy nem érezném jól magam, szimplán muszáj valamit kezdenem magammal. Van akit zavar a környezetemben, de azt hiszem elfogad ilyennek.
2017. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!