Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne meg szabadulni...

Hogy lehetne meg szabadulni ettől a "dologtól"?

Figyelt kérdés

Hogy át veszed más fájdalmát...

Egyáltalán miért??? Akaratunkon kívül vagy hogy van ez?

Rohadt szar főleg ha az akit szeretsz és úgy kerülsz egyre lejjebb ahogy ő is hogy szenved..



2017. jún. 28. 22:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a barát nálam mást jelent, de ezeknél az embereknél kölcsönös a bizalom és tudom hogy számíthatok rájuk itt nincs szó kihasználásról..valami velem nem stimmel.
2017. jún. 28. 23:36
 12/16 anonim ***** válasza:

Változzon a szemléleted és a hozzáállásod a barátaiddal, barátnőddel kapcsolatban (azt hiszem férfi vagy) és ezzel együtt az emberekhez való hozzáállásod is


Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

Amit fentebb írtam, ne hagyd, hogy lelki szemetesládának használjanak, de ha mégis meghallgatod, akkor se foglalkozz túlságosan vele, az ő gondja, az ő feladata a megoldás is. Ha egyből van valami biztosan jó meglátásod közöld vele, de semmi több.

Biztosan neked is van elég megoldásra váró gondod, azokra kell koncentrálnod, nem szabad, hogy ezek az emberek gátat szabjanak neked, mert "leöntenek" a saját problémájukkal.


Példa:

Ha meghal a szomszéd és a fagyizóban nincs a kedvenc ízű fagylaltomból, akkor az a nagyobb gond, hogy nincs a kedvenc ízemből, mert nekem az a legnagyobb gond.

2017. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De nem önző dolog ez? Elég hülye felfogásom lehet, de szerintem mindenkinek segíteni kéne egymásnak és próbálni megérteni a másikat..Ha mindenki csak mindent magáért tesz az úgy...együtt sokkal könnyebb. de igazad lehet, magamért sose tennék semmit :/
2017. jún. 28. 23:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, lehet másoknak segíteni, az egy remek dolog, akit kedveld és viszont kedvel annak főleg, de először saját magadon problémáit old meg, én ezt javaslom neked, ez egy korrekt, egészséges felfogás szerintem.
2017. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én rendben vagyok magamnak, mármint belül.. ami van problémám meg oldom...talán ezért van ez az érzés másokkal kapcsolatban o.o hát kitudja
2017. jún. 29. 00:11
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid. :)
2017. jún. 29. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!