Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek egy duci...

Fiúk, szerintetek egy duci lány hogy öltözködjön nyáron?

Figyelt kérdés

Mi az ami belefér és mi az, ami már nem?

Köszönöm a normális válaszokat :)

19/L



2017. jún. 29. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, közel minden belefér, ami egy sovány lánynak. Nyilván egy haspóló nem a legszerencsésebb, de nem kell attól még "másképp" öltöznöd, mert duci vagy, nekem legalábbis ez tetszik.

Mondjuk nekem volt duci barátnőm évekig, szóval elfogult vagyok. :)

2017. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehetőleg 100 kilósan vagy felette ne vegyél fel fenékbevágós feszülős nadrágot.
2017. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2017. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a H&M-ben külön részleget is találsz, a C&A-ban pedig szintén nem kell sokat válogatnod, sok a csinos és nagyobb méretű darab. (Viszont ott külön XL rész azt hiszem, csak férfiaknak van.)


#1

2017. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Így nyáron én mindenképpen az egybe részes ruhára szavazok.
2017. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a duci lányok, meg úgy a lányok általában úgy öltözködjenek, ahogy tényleg szeretnének, és jól érzik magukat.
2017. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Gyorsan aztán go.
2017. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem a ruha teszi az embert. Ha ápolt vagy és van egészséges önkritikáf, akkor rá fogsz érezni, hogy melyek az előnyös külső jegyeid és melyek azok, amelyek kevésbé. Az is tényező lehet, hogy akarsz-e hódítani, miközben jársz-kelsz az utcán, ekkor nyilván szinesebben, az előnyös részleteket merészebben tálaló ruhákat érdemes hordani. - Spakli mindig legyen a retikülödben - a faszikat levakarni! Szembetűnően előnytelennek azt vélem a testesebb nők öltözködésében, ha nem előnyös részletek látszódnak tartósan, amelyek a szűk, nyilvánvalóan alulméretezett ruhákból buggyannak ki és elképesztően lehangolóak tudnak lenni, mint látvány. Talán ez az a részlet, amelyre jobban érdemes odafigyelni. A lenge, előnytelen részleteket elhomályosító, figyelemelterelő megoldásokat előnyösebbnek vélem - pláne, ha színek is összhangban vannak. 49 éves férfiként gondolom így.
2017. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2017. jún. 29. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kényelmes neked és jól érzed magad. Egyébként pedig dok férfinak a duci lányok tetszenek.
2017. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!