Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnétek ha sokkal fiatalabbn...

Örülnétek ha sokkal fiatalabbnak hinnének titeket, mint vagytok?

Figyelt kérdés

Általában mindenki max 15-nek néz. 155cm vagyok és 36-os a lábam. Alapjáraton nem foglalkozom vele de néha kicsit zavar, hogy sokan gyereknek néznek, pedig pár hónapja töltöttem a 20-at. Tavaly idegeneknél voltunk a barátommal és azt hitte egy a, hogy a barátomnak a lánya vagyok :D a barátaim is folyton szekálnak, hogy miért vagyok ilyen kicsi, amit amúgy nem rosszindulatból mondanak és nem veszem sértésnek csak néha azért zavaró, hogy kislánynak néznek, néha úgy is viselkednek. Gondolom jó 10 év múlva örülni fogok neki ha csak 20-nak fognak gondolni :)

Beletörődtem, hogy nem tudok tenni ellene és jó így. Van még itt valaki aki hasonló cipőben jár? Vagy ti mit gondoltok, örülnétek neki? :)


2017. jún. 29. 21:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval egy bácsi hitte azt, hogy a lánya vagyok.
2017. jún. 29. 21:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez nem fog változni:-D Én 30 vagyok, de 15-16nál többnek nem néztek még.
2017. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, de max 13-nak nézek ki. Sajnos nagyon sokan néznek fiatalabbnak, az osztálytársaim is úgy kezelnek, mint egy kisgyereket. Alacsony vagyok és sajnos nagyon sovány, az arcom is kislányos, talán még a fenékig érő hajam is fiatalít.

A párom 6 évvel idősebb nálam, ő pedig kicsit idősebbnek néz ki, emiatt nekünk is van hasonló történetünk.

Rendezvényen voltunk, számítottunk arra, hogy majd azt hiszik, hogy a húga vagyok, de odajött egy csaj, és megkérdezte, hogy a lánya vagyok-e a páromnak... :D

2017. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Uhhh, csak 36-os a lábad? Nekem a nagyobb lábú nők a zsánereim. ;)
2017. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, a magasságom átlagos, a súlyom is, de baba arcom van hozzá.

Tavaly megkérdezték elmúltam-e már 14 amikor pontgyűjtőkártyát akartam igényelni, és rendszeresen kérnek csak tőlem személyit miközben a barátaimat mosolyogva kiszolgálják alkohollal.

22/l

2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok de mindenki 13-15 évesnek hisz :D pedig nem is vagyok annyira alacsony(165cm).
2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42 vagyok, 35-nek néznek. Örülök neki, jobb, mintha 58-nak látszanék.
2017. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24 vagyok. Ha sört veszek és megvagyok borotválkozva, akkor tuti, hogy elkérik a személyim. :D Igazából, hidegen hagy a dolog. Annyi az előnye, hogyha akarom, fiatalabbnak tűnök. Neked az arcod is fiatalabbnak tűnik?
2017. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33 vagyok és 14-17 között szoktak tippelni. Nem bánom, mindegy mennyinek néznek, csak fura. Mármint ha megnézem a képeimet tényleg semmit nem változtam kb 13 éves korom óta. Ha még 20-30 évig ilyen maradok mondjuk annak biztos fogok örülni majd. :)
2017. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem is mindig fiatalabbnak néznek általában, 11 évesen 6-nak néztek, most 20 évesen 16-nak. Az öcsémet, aki 3 évvel fiatalabb nálam mindig a bátyámnak nézik...:D Igazából már megszoktam, nem zavar annyira, meg vicces a reakciójuk amikor elmondom, hogy igazából mennyi vagyok. Később meg gondolom jól fog jönni, legalábbis anyukám mindig ezt mondja, mert őt is mindig fiatalabbnak nézték:D (jelenleg kb egy 10-essel)
2017. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!