Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnétek ha sokkal fiatalabbn...

Örülnétek ha sokkal fiatalabbnak hinnének titeket, mint vagytok?

Figyelt kérdés

Általában mindenki max 15-nek néz. 155cm vagyok és 36-os a lábam. Alapjáraton nem foglalkozom vele de néha kicsit zavar, hogy sokan gyereknek néznek, pedig pár hónapja töltöttem a 20-at. Tavaly idegeneknél voltunk a barátommal és azt hitte egy a, hogy a barátomnak a lánya vagyok :D a barátaim is folyton szekálnak, hogy miért vagyok ilyen kicsi, amit amúgy nem rosszindulatból mondanak és nem veszem sértésnek csak néha azért zavaró, hogy kislánynak néznek, néha úgy is viselkednek. Gondolom jó 10 év múlva örülni fogok neki ha csak 20-nak fognak gondolni :)

Beletörődtem, hogy nem tudok tenni ellene és jó így. Van még itt valaki aki hasonló cipőben jár? Vagy ti mit gondoltok, örülnétek neki? :)


2017. jún. 29. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4-es mi a baj nem találnál rá használt cipőt?


Amúgy 24 és 20-ra tesznek

2017. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, de sose néznek 16-nál többnek. Igazából nagyon zavaró, amikor veszek egy sört vagy vízipipa dohányt a dohányboltban, mindig kérik a szemelyim. Mindig kérdezik, hogy 18 elmúltál már? Nézek rá nagy szemekkel, hogy úgy bő 7 éve, és még ők vannak megsértődve. De nekem is szarul esik, hiába mondják, hogy inkább örülnék neki, nem marhára nem örülök neki, hogy sehol nem vesznek számításba, mert én még túl fiatak vagyok. Majd akkor fogok neki örülni, ha legalább 40-45 leszek és friss 20-as pipinek fognak nézni.

Amúgy az öcsém 18 éves lesz októberben és mindig a bátyámnak nézik.

2017. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megnyugtatom a nőket. Nem sokáig fog úgy maradni, hogy fiatalabbnak néztek ki, mint amennyik vagytok. Ha jó a genetikátok is hozzá, ha egy szintén jó genetikájú férfival összevetjük hozzá ezt, akkor a férfiak jobb helyzetben vannak. 60éves is nézhet ki 40nek, mivel lassabban ráncosodik a bőre, a nőknek pedig gyorsabban .
2017. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!