Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi a legjobb döntés egy...

Mégis mi a legjobb döntés egy lánynak ha a cigányok terrorizálják?

Figyelt kérdés
Haladok végig az utcán,szépen,csendesen és a cigányok mindig beszólogatnak,de azokat az alpári dolgokat,olyan is volt hogy fogdostak.Pl.falunapon két barátnőmmel sétáltunk és két kis cigány kölyök biciklin volt és megfogták barátnőm fenekét majd gyorsan elhajtottak.Mikor jöttek volna visszafelé legszívesebben lerúgtam volna a k*r.v.a bicikliről.A nyakamig se értek és sportos lány vagyok,megvédeni is képes lennék magam,ütni,rúgni tudok,de ilyenkor mégis visszahúzódok,mert van egy olyan határ hogy bekattanok(alapból nagyon nyugodt vagyok,de ha felbőszítenek,agresszív is tudok lenni).Aztán mikor este felé mentünk barátnőimmel vissza a falunapra,ott is álltak körbe a cigányok és kiabálták hogy"Phúúú,oh my god" és megint megfogták barátnőm fenekét,ekkor én legszívesebben megütöttem volna,de mivel sokan voltak akkor lehet hogy rám támadtak volna.Szóval ilyen helyzetekben mindig bizonytalan vagyok,mi lenne a leghelyesebb,mert rendkívül idegesít hogy ezek következmény nélkül terrorizálják a lányokat.Ha fiúkkal megyünk,akkor ránk se néznek,de nem mehetünk mindenhová fiúkkal.Ezen kattogok már két-három napja,az is eszembe jutott hogy egy vascsővel fogom szétütni a fejét(persze ilyet nem tennék esztelenül).
2017. jún. 30. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

(Véletlen elküldte)

...az egyik leszármazottadba meglegyen a cigány vér és akkor majd utálni fogod a saját véred.

Ehhez a felfogáshoz gratulálok

2017. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%
#8 Csak mondom hogy egy mocskos neonáci vagy. Ráadásul cigány.
2017. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!