Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk? Az egyik legjobb...

@lm@ kérdése:

Mit tegyünk? Az egyik legjobb barátomnak választania kell köztem meg a közös barátaink és a másik legjobb barátja között, mert az féltékeny lett rám és a többi barátomra, mert a legjobb barátja (aki az én legjobb barátom is), velünk is lóg.

Figyelt kérdés

Na,szóval,van egy fiúbarátom,aki régóta az egyik legjobb barátom(őt most X-nek fogom nevezni),és van annak egy másik legjobb barátja rajtam kívül(aki lány),akinek én nem vagyok a barátja és a többi barátom se(őt Y-nak fogom nevezni).

Tehát X ugye,a legjobb barátom rég,és vele mostanában elég sokszor lógtunk a többi barátommal együtt,mióta elkezdődött a nyári szünet.De túl sokszor.Ugyanis Y eléggé megharagudott X-re,mert állandóan vleünk van,őt pedig elhanyagolja(ebben bevallom,igaza is volt azért).Össze is vesztek.De aztán kibékültek,mert abba egyeztek meg,hogy egyik nap X vele lesz,legközelebb pedig velünk.Ez így okés volt.Egyik nap X Y-nal volt,másnap jött hozzám,hogy menjünk le egy másik barátunkhoz meg biciklizzünk.El is mentünk a barátunkhoz,ott elvoltunk,meg minden,és ott mondta nekünk X,hogy aznap az öccsének fociedzése és neki ott kell lennie és ott lesz Y is,de X felajánlotta,hogy mi is mehetünk vele,ha szeretnénk.Mondtuk,oké(akkor még jóban voltunk Y-nal,gondoltuk,megyünk).Fociedzéssen már ott voltak,mentünk mi is.Jól elvoltunk,meg minden(tényleg,jól elbeszélgettünk Y-nal is),aztán mentünk haza.Este írt nekem X a facebookon,hogy durván összevesztek Y-nal,mert mi is ott voltunk a sportpályán(ahol a fociedzés volt,ugye),és azt mondta neki Y,hogy válaszzon köztem(velem együtt a barátaim,akik X barátai is egyben) és közte,és erre ma este 11-ig ad időt.És azt is mondta Y,hogy minket (engem és a többi barátomat) ki nem állhat,meg hogy nyomorultak vagyunk,és végig csak tettette,hogy jó érezte magát velünk.Mert én haverként tekintettem Y-ra,ő meg ezt gondolta rólunk.És X sírt,miközben írt nekem Facebookon,és nagyon nehéz döntésbe keveredett.Arról kell döntenie,hogy melyik barátságát dobja el!És egyszerűen nem tudjuk,mit tegyünk,mert gondolkoztunk egy csomó ötleten,de Y semmit se enged meg.Így az utolsó reményem az maradt,hogy ide tegyem fel ezt a kérdést,hátha az internet ad rá erre vmi választ.X az egyik legjobb barátom,és nagyon nem szeretném őt elveszíteni! :(


14/L



2016. júl. 7. 05:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Még valami:mint már említettem,én meg X,sok ötleten gondolkoztunk,például,hogy beszélnie kéne Y fejével,hogy nem helyes az,amit tesz,meg nem ilyennek kéne lennie egy igazi barátnak,de már számtalanszor beszélt már vele erről,de Y-t ez nem érdekli.És Y addig nem szól hozzá X-hez,amíg nem dönt.Az se tetszik neki,hogy ha estleg ha ő épp X-el van,mi nem vagyunk ott.
2016. júl. 7. 05:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Y a kényszerítő tényező, tőle kell megszabadulni. Soha senkit nem szabad hagyni, hogy zsarolja az embert.
2016. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kedves válaszoló. Én haverja vagyok mindenkinek abból a sztoriból,és végignéztem,ahogy összevesztek. És nem îgy történt,ahogyan azt a kérdező leírta,Y viszont tényleg választás elé állította Xet. És azóta kibékültek...
2016. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
X Y-t választotta végül,mert számára ő többet jelent,mint mi. :( Természetesen nem vagyok megelégedve a döntésével,de én minden tőlem telhetőt megtettem,Y meg ma letiltott,úgyhogy vele se lehet beszélni.De,estleg még bármi változhat,egyedül ez vigasztal engem valamilyen szinten.Lehet,hogy még bármikor megváltozhat a véleménye az egészről,és azt ígértem X-nek,hogy,ha végleg összevésznének Y-nal,vagy Y-nak változna a gondolkodása az egészről(bár,az utóbbit nehezen tudom elképzelni),akkor estleg kaphat tőlem egy utolsó esélyt.
2016. júl. 7. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ennyi infóból én is rávágtam volna, hogy Y repüljön, de Jodus nevű válaszoló már összezavart. :D


Kedved Jodus, elmesélnéd ténylegesen hogyan történt valójában a sztori? :)

2016. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves*


bocsánat :D

2016. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!