Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ki tudnátok menni úgy...

Ti ki tudnátok menni úgy emberek köze, hogy közben az exetek mindenkinek bemárt?

Figyelt kérdés

Egy kisebb város mellett lakom ahol a volt barátnőm is. A probléma az, hogy ugye itt mindenki tud mindenkiről mindent még akkor is, ha nem is beszélnek róla...viszont a mi helyzetünk kicsit keményebben sikerült.


Mind a ketten elég ismertek vagyunk, engem személy szerint majdnem mindenki ismer 3 körül vevő városban is és hát szép kis dolgok történtek.


Életem legrosszabb párkapcsolata volt ez, ami nagy szerelemmel kezdődött de óriási ellenségeskedésbe mentek át...mintha ő vagyis ez a lány lenne az ős ellenségem.


Mindent tudunk egymásról és nagyon csúnya múltam van, ahogy neki is és már mindenki tudja. Folyamatosan burkoltan engem alàz Facebookon mindenki szemelattara és olyan dolgokat ír ki, ami tényleg bizalmas csak neki mondtam el. Tehát ezért én is elkezdtem alázni egy kis ideig ( majd befejeztem mert féltem nagyobb gond lesz belőle).


Olyan az egész mintha egy filmben lennénk, szó szerint megölne legszívesebben ez a lány és meg csak beszélni sem tudok vele, én dobtam ki ez volt a baj viszont jogosan, mert nem akartam papucs lenni ez bántotta meg( igaz elég csúnyán dobtam ki, de mindegyaz is megérdemelte. Szóval nem tudom mi a célja...meglát oda van meg értem de közben egy akkora gyűlölet jön ránk egymás iránt hogy tényleg szerencse hogy nincs nálunk valami fegyver...így hogyan menjek emberek közè?? 3 hónapja a környéken nem voltam, hanem elmentem máshova annyira bevagyok martva bár ő sem nagyon mozgolódik😀 Vicces és egyben tragikus az egész...


Ő 19 éves én 24 de azt érzem hogy ez a kapcsolat ránk nyomta a bélyeget elég rendesen. Folyamat fenyegetőzik nagyon sunyi módon, meg akarja magát veretni velem csak azért hogy bele kavarjon valamibe stb stb. Ignoraltam mindenhonnan, ez megoldja a problémát?


2017. júl. 1. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Én faluban ő városban így akartam írni bocsánat 😀😀
2017. júl. 1. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kerülni a személyes találkozást. Nálam a szomszédok bujtogatják a haverjaikat, meg régen nem tudtam miért néznek rám olyan furán egynémely közeli boltban. :D

Ez a "meg akarja magát veretni velem" is megvan az egyik szomszéd csajnál, szinte egész nap otthon van és ahogy kilépek visítva kommentálta-fiikázta hogy "jaj kiment" "jaj bejött" jaj most meg mit csinál". Tettem róla h egy kicsit visszavegyen.

2017. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye, hogy reagáltál a butaságaira. Le se kellett volna sz@rnod. Van barátnőd, új ? keress egyet, ha kell bérelj fel valakit :D sülve főve vele lennék, vele mutatkoznék, aztán had egye a kefét mindenki, a régi csajod is .
2017. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Le kell szarni, és nem reagálni rá. Ha látja, hogy nem kap tőled reakciót a mocskolódásra, meg fogja unni egy idő után.
2017. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!