Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a Karomkodasrol?

Hogy szokjak le a Karomkodasrol?

Figyelt kérdés
Eleg gyakran karomkodok...esar nagyon sokszor probaltam rola leszokni de nem ment valaki tud vmi jo modszert?

2017. júl. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden káromkodás után tépj szét egy papírpénzt ami a tulajdonodban van, elég jó ösztönzés hogy leszokj róla :D
2017. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell széttépni. Elég ha nekem adod! Komolyra fordítva, nekem is volt hasonló gondom. Tudatosan figyeltem rá, hogy az igazán csúnya szavakat behelyettesítsem valami kedvesebbel, pl. a macska rúgja meg, vagy azt a leborult szivarvégit! Sokat segít, ha kulturált dolgokat olvasol, és hallgatsz. Az akciófilmek helyett, komolyabb dolgokat. Egy idő után tudat alatt eltanulod, és szebben is fogsz beszélni.
2017. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi😂🤙🏿
2017. júl. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!