Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek a mindenkivel...

Ti szeretitek a mindenkivel pofázó, nagyszájú embertípust?

Figyelt kérdés

Tehát az a tipikus típus, akinek nagy hangja és nagy arca van, és mindenkivel beszélget, akit csak meglát, és gyakorlatilag bármiről.


Én egy ideig bírtam ezeket az embereket, mert ugyebár népszerűek és a tömegből kitűnő személyek voltak - vagy csak annak tűntek.


De rájöttem, hogy ezekkel az emberekkel valami nagyon nincs rendben.

Először is kibeszélnek a hátad mögött, pletykálnak rólad, másodszor pedig idegesítő, hogy be nem áll a szájuk, és észre sem veszik, ha nem vagy rájuk kíváncsi.


És valami hihetetlenül magabiztosak, annyira, amennyire már nem egészséges magabiztosnak lenni, mert ha tévednek, akkor sem fogják fel és vallják be, hogy tévedtek.


2017. júl. 4. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Volt alkalmam megyfigyelni az embereket, és arra következtetésre jutottam, a bőbeszédű ember pszichiátriai kezelés alatt áll\állt. Az antideprenszánsok úgy hatnak rá, hogy minden érdekli, mindenhez hozzátud szólni. Nem tudsz neki olyan témát felhozni, amivel zavarba hozható. Csak a baj: Nem veszi észre, hogy fárasztó, mintha nem ismerné a metakommunikációt.
2017. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es:


a nagy példa: én azt hallottam Orbánt is kezelték valahol külföldön pszichés zavarral.


na rá tényleg igaz hogy azt hiszi magáról mindenhez hozzá tud szólni, és mennyire okos.

2017. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"valami hihetetlenül magabiztosak, annyira, amennyire már nem egészséges magabiztosnak lenni, mert ha tévednek, akkor sem fogják fel és vallják be, hogy tévedtek."


Nekem az ilyenek storno.

Mindegy mennyit dumál.

2017. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, azon belül milyen fajta, és milyen minőségben van jelen az életemben.


Mert van pl. olyan is, aki tényleg egy jó lélek, csak szeret beszélgetni, közvetlen, de nem rosszindulatú és nem "pofázik" (tehát nem szól be senkinek, nem kötetkszik). Meg nem mindegyik pletykás.


Én azokat nem szeretem csak ezek közül, akik:

- nem tudják, hogy mikor kell szűrőt rakni a szájukra

- beszólogatósak

- alpári humoruk van

- pletykásak

- ilyen mániákusan társaság középpontjai akarnak lenni

- komoly helyzeteket elhülyéskednek

- közeli baráti vagy párkapcsolati szempontból meg azt nem tudom elviselni, hogyha velem van programja, mindenkivel dumál, csak velem nem, vagy ha sietünk valahova, nem veszi észre az időt, és kvaterkázik, és az én időmet rabolja

2017. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!