Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elhitetni...

Hogyan tudnám elhitetni anyukámmal hogy valóban szép?

Figyelt kérdés

A mai nap történt egy incidens ami abszolút felborította a lelki egyensúlyát és szeretném jobb kedvre deríteni.

Egy véletlen egybeesés kapcsán kiderült hogy anya 'legjobb barátnője' és annak a d**ópajtija bálnának nevezék anyut és a nő a közös munka során úgy állította be anyut mintha ő semmit nem csinált volna, csak ő az ász. Holott ez teljesen fordítva szokott lenni de nem is ez a lényeg.

Tény, hogy anyun van kb 10-15 kiló felesleg, de szépen eloszlik, csak a hasán látszik leginkább. Tesz ellene, odafigyel az evésre és nemrég leadott 25 kilót.

Abszolút semmi önbizalma a súlya miatt, pedig abszolút nem kövér csak husi. Csinosan öltözködik, ad magára.

Nem mutatja, de tudom, hogy ez az incidens nagyon nagyon megviselte és szeretnék tenni valamit, hogy elhigyje igen is szép, sokkal szebb mint az a r**banc aki ezt mondta rá. Hogy, mivel tudnék rajta segíteni?

19/l


2017. júl. 4. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Te szép vagy?
2017. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A bálnázás meg a közös munka két teljesen különböző dolog.
2017. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1# Miért?


2# Mindkettő hazugság, bántó megjegyzés. Ha te szívedet lelkedet beleteszed a hivatásodba és más, aki a felét sem teszi meg annak amit te(ráadásul a barátod), de mégis megkapod tőle azt (a hátad mögött) hogy nem csinálsz semmit, kicsit sem esik rosszul?

2017. júl. 4. 21:46
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem eshet neki rosszul, de ha ez a baja, nem fog rajta segíteni, ha azt mondogatod neki, hogy szép, ha meg a kinézete a baja, akkor úgysem fogja elhinni neked, hogy szép.
2017. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
2. Mert érdekel.
2017. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A barátjától rosszul esett neki, hogy semmibe veszi a munkáját. Ez a kisebbik baj, mert a főnöke szerint ő a legjobb ember, tehát én ebbe nem akarok beleszólni.

És pont ezért született a kérdés, hogy milyen ötletek vannak arra, hogy rávezessem őt arra, hogy fogadja és szeresse önmagát, illetve hogy miként deríthetem jobb kedvre.

És a kötekedés nem segít.

2017. júl. 4. 21:52
 7/20 A kérdező kommentje:
5# A szépség szubjektív.
2017. júl. 4. 21:53
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
A te szemeddel?
2017. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, elégedett vagyok magammal.
2017. júl. 4. 22:00
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Mutatsz róla egy képet privátban?
2017. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!