Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon szép lányoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép lányoktól, nőktől valóban tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Sok szép nő panaszkodik ezzel kapcsolatban - az egyedüllétet rosszul viselik, jól jönne már egy kis "férfi energia", de mintha a pasik a közelükben leblokkolnának, kizökkennek a macsó szerepből, nem merik őket randira hívni, de az is jellemző, hogy valamiféle földöntúli lényként vannak kezelve, akik olyan igényekkel rendelkeznek, hogy annak egyszerűen lehetetlen megfelelni.


Mi az igazság ebből? Az oké, hogy a szép és ismert nőktől félnek - persze, egy "átlagbéla" hogy is rúghatna labdába egy Dukai Reginánál, Palvin Barbinál vagy Bódi Sylvinél? Ez más lapra tartozik. De simán a szépség is lehet ennyire ijesztő? Aki magát szépnek, "jócsajnak" tartja, mit tapasztal? Érezhetőek az idegesség jelei egy pasin, ha veletek beszél? Érzitek, hogy kicsit piedesztálon vagytok? Ha igen, hogy tesztek ellene?


Hogy érzitek, többek vagytok más nőknél pusztán amiatt, mert esetleg jobb külsővel, szebb arccal áldott meg benneteket a teremtő?



2017. jún. 6. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami hű de szép, meg annyira csini sem,de ha egy férfi leblokkol, ideges, zavarban van a közelemben az nagyon hízelgő. Jártam mér így, nagyon élveztem, hogy ilyen hatással vagyok rá. Ami miatt idegesítő, hogy ilyen állapotában egy férfi nem mer kezdeményezni, és akkor baj van:)
2017. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn a szèpnèl meg a rondáknál is le blokkolok.Nem is próbálkozok már,semmi èrtelme nincsen.Nem hiányzik hogy lejárassam magam.
2017. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

#2

Neked komoly baj van a fejedben. Ha elutasít egy lány azzal nem járatod le magad. Egyszerűen nem jössz be neki, menni kell a következő csajhoz.

2017. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőként azt mondom, hogy két nagy kategória van a női szépségben: 1. a kozmetikusok sablonmunkájának eredménye (lásd plázatöltelékek és hasonlók): minden nőnek vastag szemöldököt tolnak, ajkaikat tetkózzák, tolják a műkörmöket, stb., 2. természetes szépség, minimális, üde sminkkel.
2017. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező...te a szép csajokra irigykedő nem szép csaj vagy?

A válaszom: nem, engem nagyon motivál, ha egy nekem! szép csajnál van esélyem...ha meg nincs, akkor sincs világvége...

2017. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden férfi "fél" egy kicsit a szép csajoktól, de egyik se fogja neked bevallani, még itt gy.k.-n se. De nálam pl az a baj, (remelem most nem tartotok bekepzeltnek), hogy sokan csak amiatt probalnak felszedni, udvarolni, mert mondjuk az sokak szerint szep vagyok... es igazabol a szemelyisegem nem erdekli oket... volt olyan baratom, aki mindig elvarta h szep, csinos, de kenyelmetlen, feszulos ruhakba jarjak es vitt el allandoan megmutatni a baratainak mint egy trofeat, de nem erdekelte nagyon milyen is vagyok belul.. nekem inkabb ez a bajom akarmilyen furan hangzik... de visszaterven az eredeti kerdesre, ha egy fiu felenk az aranyos, de ha hozzam se mer szolni.. hat azzal nem tudok mit kezdeni :D
2017. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!