Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a csinos vékony nagyon szép nőknek a legnehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Több ilyen nő rokonom panaszkodik, hogy nem mernek hozzájuk közeledni a normális pasik, csak a pávián magamutogatós bunkó vagy gazdag férfiak nyomulnak rájuk.

Ők meg ha kezdeményeznek a pasi nem akarja elhinni vagy fizetős nőnek tartja vagy egyszerűen ri*inek


2017. ápr. 25. 13:28
 1/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
77%
Létező jelenség. A legtöbb srác nagyon pirdesztálra állítja a szép lányokat. Pedig pont ugyanolyan emberek ők is mint bárki más.
2017. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

"pávián magamutogatós bunkó vagy gazdag férfiak nyomulnak rájuk. "


mert erre van igény?!


tudod te engem hány csinos nő rázott le, pont ezért,mert nem voltam sem eléggé kigyúrva stb, vagy pedig azért mert nincs cash?


és csodálkoztok, hogy a rendes férfi nem mer lépni..persze hogy nem, mert számtalan kosarat kapott, sokszor még átlag csajoktól is.

mert a kedves aranyos senkinek sem kell, csaka tahó gazdag vagy páwa paraszt!


magatoknak csináltátok, akkor ne sírjatok.

2017. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"pávián magamutogatós bunkó vagy gazdag férfiak nyomulnak rájuk. "


mert erre van igény?!


Max a ribiknek van erre igény....

2017. ápr. 25. 13:35
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
75%
A csinos, vékony, nagyon szép nők érdekes módon mégis mindig vagy a magamutogató bunkó páviánoknál, vagy a tehetős, gazdag fasziknál kötnek ki. Egy nagy francot vágynak ők normális férfira.
2017. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én merek közeledni hozzájuk, de mégsem teszem, mert általában felszínesek, buták, agresszívak, egyszerű gondolkodásúak, és pont azoknak a nagypofájú, magamutogatós férfiaknak engednek teret, aki nem én vagyok. Az meg mellékes, hogy nekik már jóval nagyobb igényeik vannak minden téren, jóval népszerűbbek. Nem fogok senkivel versengeni a figyelméért. Olyan nő kell aki csak rám figyel, érdeklődik irántam. A fent említett típusú nők körülbelül senki iránt nem mutatnak érdeklődést, mert nincs rá szükségük.
2017. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

A csinos nő alatt most az instagramos, csöcskidobós, magamutogatós nőket érted? Mert rájuk jellemző, hogy nem értik, miért nem találnak rendes pasit, mikor minden képük csücsörítős, popsi/mellmutogatós és kihívóan is öltözködnek. Vannak ilyen barátnőim és tényleg csak a f**zfejek találják be őket, mert r*b*ncosan néznek ki és úgy is viselkednek.


Én is csinos, vékony, szép lány vagyok, a környezet visszajelzései alapján, engem is be szoktak találni az ilyen barmok, de normális pasik is sokan, mivel nem csak a külsőmmel vagyok elfoglalva, sportolok ugyan heti 4-5x, de nincsenek kint kihívó képeim, egyetemen tanulok stb, van normális értékrendem. Ha valakit minden pasi csak szexre akar, az kicsit nézzen magába, mert lehet valamit rosszul csinál és annyit is ér...

2017. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a hatossal.
2017. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megadod az elérhetőségüket ezeknek a rokonoknak?
2017. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!