Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is úgy tapasztaljátok,...

Ti is úgy tapasztaljátok, hogy az egyén sorsa nagy részben előre meg van írva? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ha csak a saját életemből indulok is ki, akkor ez teljes mértékben igaz. A legjobb példa épp aktuális. Háromszor többet tanulok, mint a csoporttárs ismerősöm és mégis megbukok a tárgyból, mert egyik alkalommal a vizsgaidőszak legnehezebb feladatsorát kell megoldanom (az emberek túlnyomó többsége hozzám hasonlóan megbukott), másik alkalommal meg pont azon a napon merül le/megy tönkre a számológépem (úgy, hogy pár napja vettem). Ezzel szemben a csoporttársam meg pár nap tanulással a legkönnyebb vizsgát kifogva simán átment. Én meg jövőre ismét vehetem fel a tárgyat úgy, hogy gyakorlatra már be sem járhatok, hiszen vizsgakurzusos vagyok. De az élet már területéről is mondhatnék példát, amikor Murphy-törvénye pont engem szívat meg. Annyira utálom, hogy ez a sorozatos kudarcélmény már annyira berögződött nálam, hogy már előre tudom, hogy nem fog sikerülni és felkészülök, hogy megint meg kell b***ódni. Pedig régen nagyon optimista és elhivatott voltam, de az élet akaratlanul is tönkretette az önbecsülésemet.

2017. júl. 6. 14:33
 1/1 anonim válasza:
szerintem minden okkal tortenik, probald meg mindenben a jot latni, ha van benne, ha meg nice akkor sz... le :)
2017. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!