Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz hírnév keltése esetében...

Rossz hírnév keltése esetében mit tudok tenni, ha az exem csinálja?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmröl lenne szó..2 hónapig voltunk együtt sokáig itt volt nálam, családomnál de kimondottan abból a célból hogy kb eltartsuk. Mert igazából a szülei elhagyhaták őket már gyerekkorukban, és a nevelt szüleik szarnak rájuk semmit nem kapnak meg ( nem mintha sajnáljám őket) tehát aljas módon kihasznált amit még el is nézek mert nem igazán szerettem, és elég hamar észre vettem hogy egy fogyatékos.


Viszont nagyon nagy veszekedés lett belőle, majd nyilvánosan Facebookon dobtam ki mármint ezt lényt.

Ezután és mar három hónapja folyamatosan az én rossz hírnevem keltése a célja...amit egyébként el is ér szépen lassan nem tudom miket mond az embereknek de lassan az égész város megutál. Többször fenyegetett rendőrségi fel jelentésekkel, viszont nagyon aljas módon csinálja a dolgait Facebookra írja ki az ő fejében megfogalmazódott hazugságokat, amiknek a célja az én önbizalmam és hirnevem megrontása.


Képes volt azért is barátot szerezni magának, hogy engem tamadjon vele nyilván a kamu boldog szövegek, de le is szarom. Viszont ha ennyire boldog akkor miért velem foglalkozik és azzal hogy engem megalázzon??

Meg azt is kitalálta hogy ő dobott ki stb...hogy én veszélyes kártékony ember vagyok, az ő gondjait pszhiéset vetítette rám.


Ezért már lassan mindenki kikerül az ő problémái miatt lényegében, nem is beszélünk meg semmi de mégis miért csinálja ezt? Beleszól a következő kapcsolataimba is ez a dolog mindenbe. Lehet tenni ez ellen valamit ?


2017. júl. 6. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán miért jó ez neki, mert tényleg nem értem nem is szertett...
2017. júl. 6. 18:34
 2/4 anonim válasza:
lehet irigy rad,hogy neked ott vannak a szuleid,a jobb kornyezeted. Vagy lehet az zavarta, hogy nyilvanosan dobtad facebookon. azert az neki is megalazo lehetett, lehet ezert probal visszavagni.
2017. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez mind benne van amit leírtál.
2017. júl. 6. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Te sem vagy különb csak tömöttebb a zsebed...zsák és folt;)


Töröld magad a "degenerált" oldalról, amint a becsületsértési-rágalmazási pert elindítottad.

Fogadj ügyvédet és pereld.Igazából elég egy ügyvédi levelet kapnia, ha nem vesz vissza magából és tünteti el a sorokat a "szennyes oldalról", akkor börtönbüntetés is lehet a vége, mert pénze az nincs ugye...

2017. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!