Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondja anyám bunkón...

Azt mondja anyám bunkón viselkedtem ezzel az anyával. Így lenne?

Figyelt kérdés

Az utcán sétáltunk. Én a kirakatban néztem a ruhákat erre jött egy fogalmam sincs milyen korú gyerekkel egy anya mögöttünk. A baba elég kicsi volt, szerintem 2-3 hónapos. Anyám meg szokásához híven elájult tőle. Kedvesen mondta a babának "milyen édes vagy, gyönyörű kisbaba". Ezt hallottam, de annyira nem érdekelt anyám ilyen. Erre mondja nekem, hogy "nézd már, milyen tündéri". Én meg nem néztem oda, mert mindig ezt csinálja én meg nem ájulok el egy gyerektől, de azért mondtam, hogy "tényleg!".

Mentünk tovább és anyám szerint itt követtem el azt mérhetetlen nagy bunkóságot, hogy a kutyakozmetikából kijött egy olyan fajta kutyus, amit imádok. Lehajoltam, meg kérdeztem a gazdiját, hogy meg lehet-e simogatni és mondtam anyának, hogy jöjjön ő is.


Na ezen anyám teljesen kiakadt, mert mint kiderült, jött közvetlenül utánunk az az anya a gyerekkel. Én esküszöm, hogy még csak eszembe sem jutott. Szerinte olyan volt, mintha direkt csináltam volna, állítólag látta az anyán is hogy az ő gyerekét elintéztem azzal, hogy "tényleg", de a kutyától meg teljesen elolvadtam.


Szerintem anyám túlreagálja a helyzetet? Szerintetek? Most komolyan ez pofátlanság volt? De ha egyszer nem érdekel egy csecsemő, miért erőszakolja ki, hogy áradozzak róla, hogy milyen szép, mikor annyira érdekel, hogy megmondani se tudnám most sem, hogy fiú vagy lány gyerek volt?


Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy az a nő és anyám volt túlfeszülve vagy tényleg én vagyok gátlástalan? :D


25/N



2017. júl. 6. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez baromira nem gyerekvallalas kategoria.

Engem nem szokott erdekelni ki olvadozika gyerekemtol es ki nem, plane vadidegenektol. Szoval szerintem a no is letojta. Foleg manapsag 25 evesen meg a haziallatos korszakban tart a legtobb no, es nem a babazos korszakban.

2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt, én sem értettem sosem, hogy egy vadidegen nőnek és a csecsemőjének minek kell gügyörészni? (Nálunk is a családban van, hasonló nő, mint az édesanyád, hogy minden csecsemőt dicsér- nyilván szépek és édesek- de én az ilyen szituk elől már menekülök!)


Szeretem a gyerekeket és éppen azon küzdök, hogy lehessen nekünk is...


Lehet, hogy rosszul jött ki a szitu, de miért kéne egy idegen gyereknek gügyögni?


Szerintem, nem tettél rosszat.


Nekem, pl. nem is tetszene, ha lépten-nyomon idegenek gügyögnének, majd a gyerekemnek.


De, ez csak az én véleményem.

2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem se érdekel, kinek hogy tetszik a gyerekem, nem mások örömére készült. Nem gondolom, hogy bunkó voltál, mert én ilyesmit észre sem vennék, nemhogy megbántana.
2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Anyák válasza érdekelt, ezért írtam ide. Köszönöm a választ, én is így látom :)
2017. júl. 6. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
tudom bunkó vagyok meg minden, de én többre tartom az embereknél a kutyákat, legyen az felnőtt vagy kisbaba.
2017. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van egy gyerekem, pont leszarnám, hogy valaki elolvad tőle az utcán vagy sem.

Semmi bunkóság vagy tiszteletlenség nem volt abban, amit tettél, nyugi.

2017. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
5-ös, nálad én is többre tartom őket.
2017. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Az az egészben a poén hogy pont ugyanolyan vagy mint anyád. Ő a gyerektől ájult el te meg a kutyától. Én mondjuk idegen gyerekekhez nem szólok még ha nagyon cuki akkor sem és idegen kutyákkal sem foglalkozok.
2017. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ugyanannyira idegesíthet egy kisgyerekes anyát, hogy lépten-nyomon leállítják idegenek az utcán, hogy a gyerekének gügyögjenek, mint egy kutyatulajdonost, hogy a kutyáját folyamatosan idegenek b*zerálják.
2017. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnék elájulni más gyerekétől, de egy kutyától sem. Engem inkább az idegesítene, ha idegenek gügyögnének a gyerekemnek.
2017. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!