Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor picivel hosszú útra...

Amikor picivel hosszú útra mentek, autópályán. Anyósülésen van a hordozó vagy hátul anyával, ha apa vezet? Melyik oldalt, ha hátul?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

soha nem tettem anyósülésre, az a legkevésbé biztonságos.


ugye a statisztikák szerint a sofőr reflexből elrántja a kormányt, így a mögötte lévő hely és az anyósülés kevésbé biztonságos, ezért a gyerkőc mindig az anyósülés mögé volt bekötve. én nem ültem sokáig hátul vele, rosszul leszek hátul, olyan 2 hónapos korától elöl ülök.

2015. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Anyósülés? És hogy gondolod, hogy majd a férjed foglalkozik közben vezetés közben? :) Ha pedig hátul, akkor nem tök mindegy melyik oldalon?
2015. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hátul, jobb oldalt, és apa vezet én meg hátul ülök vele...most már nagyobb, mikor kicsi volt, nehezebben aludt egyébként autóban, és sokat kellett szórakoztatni ha hosszú útra mentünk. az ülésben többet alszik mint a hordozóban XD


én tuti nem raknám előre még akkor sem ha alszik, félek hogy elvonná a sofőr figyelmét

2015. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előre soha nem tettem az ülését, nem tartom biztonságosnak. Első gyerek ült az anyósülés mögött, második gyerek a vezető ülés mögött.
2015. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bár az én fiam 20 hónapos, kezdettől fogva az anyósülés mögött ült. Előre soha nem tettük. Mellette csak fél éves koráig ültem, mert én is rosszul vagyok hátul.
2015. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Hátul, a vezető mögött, mert az a legbiztonságosabb.
2015. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Ha egyedül vezettem, akkor az anyósülésen volt a hordozó. Ha a férjem, akkor is, én meg hétul, így mindketten ráláttunk, és tudtam onnan foglalkozni vele.

Amióta ülése van, azóta a sofőrülés mögé van kötve, mert így tudok vele foglalkozni az anyósülésről, ha kell.

2015. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A mi kocsinkba nem lehet előre tenni a pici babáknak való ülést, ezért mindig is hátul utazott. Apja mögött, én meg ültem mellette. Amióta nem kisbaba-ülésben ül, tehát rendes előrenéző ülésben, azóta középre szoktuk bekötni, így mindent jól lát. Nemrég viszont új ülést kellett vennünk (a régit vissza kellett adni annak, akitől kaptuk), sajnos ezt nem lehet középre bekötni, így az anyósülés mögött utazik.
2015. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Városon belül vagy városok között elől ül velem. Hisz hátul a nagyobb tesók vannak. Ő még picike, így hordozóról beszélünk és figyelem is kell, hisz bukik, vagy félrenyel stb. miatt. Most többórás útra megyünk a nagyok nélkül, ezért én is arra jutottam, hgy hátra teszem és én is hátul ülök vele.
2015. okt. 20. 21:40
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk a nagy (1,5 éves) hátul üle velem, mert visít, ha nem mellette ülök, a kicsi pedig (2 hónapos) az anyós ülésen utazik, mert a nagyobb bántaná és az apját sem hagyja vezetni, ha fáradt. Ha nem fáradt, akkor semmi probléma, de nem állunk meg átrendeződni, úgyhogy hosszabb úton a picur minig anyós ülés, legtávolabb a tesótól.

Mi hetente megyünk 150-200km-re és ez a felállás jött be leginkább.


Első gyereknél az apja mögött utazott, én meg mellette hátul és ez kb így is kellett, hogy maradjon máig is, a kistesó "kárára".

2015. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!