Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt a nyugdíjas...

Miért csinálja ezt a nyugdíjasok többsége?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leszögezném, hogy ez nem minden nyugdíjasra vonatkozik, mert vannak teljesen korrekt, empatikus, kedves öregek is, de miért van az, hogy a legtöbbjüknek kimondottan reggel 7-8 között kell felülniük a helyijáratra, megvető pillantásokat vetni az iskolások felé,majd gúnyosan megjegyezni, hogy nem tudtam, hogy ez iskolásjárat, végül rákezdeni, hogy bezzeg az én időmben.Délután 16-17 ugyanez, mikor a diákok mennek haza iskolából, mi pedig munkából a 30 utas közül 18 nyugdíjas, mert akkor kell boltba menni, 2 cekkert az ülésen utaztatni ( mert ugye az nem baj, ha ő odateszi a táskát az ülésre), meg facsemetéket utaztatni. Tudom nem áll jogomban senkinek megmondani, hogy mikor mit csináljon, de miért nincs bennük ennyi empátia, hogy elkerüljék a csúcsidőt, hogy kényelmesen utazhassanak mások( nekik is jobb lenne).
2017. júl. 7. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amelyik bemegy a temetőbe azt ki se kellene onnam engedni.
2017. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a szocializmusban félrenevelt prolik ilyenné válnak idős korukra.


pont ma reggel voltam egy boltban. hátramentem a fornettis pulthoz, ahol egy 10 én körüli lány állt, de a nyuggerproli öreglányt nem zavarta, előreállt, és ő kért először. bizonyára nagyon sürgős dolga lehetett nyugdíjasként.

2017. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik, múltkor leszaladtam a kisboltba egy üveg olajért, egy öreglány vásárolgatott addig a boltban, aztán amikor beálltam volna fizetni, odapofátlankodott elém, mondván, hogy ő már előbb itt volt a boltban. Mondtam neki udvariasan, hogy ez nem érkezési sorrendben van, hanem ki ahogy beáll a pénztárhoz, füle botját sem mozdította kezdte sorolni az eladónak, hogy mit kér a pultból, 15 perc múlva sikerült távoznom mikor ő méltóztatott végezni, persze kb 3 szor kezdett el fizetni, mert még eszébe jutott neki ez az közben. Ha nem kellett volna annyira az olaj otthagyom a fenébe.
2017. júl. 13. 15:02
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ti is lesztek idősek, rólatok is így fognak beszélni!
2018. aug. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!