Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz, mit tegyek?

Nagyon rossz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én már nagyon régóta önbizalomhiányban szenvedek. Csúnyának látom magamat a tükörben, sokszor sírtam is már emiatt... Felőlem bárki mondhatja, hogy szép vagyok, úgysem fogom elhinni neki. Körülöttem mindenki gyönyörű, én meg egyre jobban utálom magamat... Sokszor már az utcára sem merek kimenni, mert félek attól, hogy mit gondolnak rólam az emberek. Miért van ez, és hogyan tudnék ezen változtatni?

2017. júl. 5. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán higgy nekik, hogy szép vagy... Vagy esetleg tanulj meg együtt élni a külsőddel, mint akárki más.
2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress Magadnak egy hobbyt, ami leköt! Véleményem szerint túl sok időd van arra, hogy saját Magaddal foglalkozz - és ennek következménye, hogy ráérsz "összeesküvés-elméleteket szőni" saját Magadról, - amiket aztán szépen be is adagolsz Magadnak apránként. Veszélyes dolog, amibe csöppentél, mert adott esetben bele is lehet egy ilyen állapotba őrűlni! Tegyél ellene, amíg nem késő, - és ha rám hallgatsz, keresel gyorsan egy hobbyt, ami elvonja a figyelmedet erről a tevékenységsorozatról!
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!